Ruszyła rekrutacja do Hotelu Hampton by Hilton w Świnoujściu

Osoby zainteresowane pracą w hotelarstwie już mogą starać się o posadę w pierwszym w Polsce hotelu Hampton by Hilton w Świnoujściu. Po otwarciu, które planowane jest zimą tego roku, pracę znajdzie tu ponad dwadzieścia osób.


Inwestor, firma PBG Dom Sp. z o.o. poszukuje zarówno kadry zarządzającej, jak i pracowników obsługi. Aktualnie hotel prowadzi nabór na stanowisko kierownika operacyjnego odpowiedzialnego za dział obsługi pokoi, gastronomię i dział techniczny, kierownika zmiany działu obsługi pokoi, kierownika sprzedaży, kierownika zmiany recepcji oraz księgowego. Poszukiwani są również kucharze, kelnerzy oraz recepcjoniści. Proces rekrutacji składa się z kilku etapów: po selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych, na przełomie lipca i sierpnia z wybranymi kandydatami odbędą się rozmowy kwalifikacyjne. Najlepsi z nich mogą liczyć na zatrudnienie, poprzedzone serią szkoleń.


- Oferujemy stałą pracę na bardzo atrakcyjnych warunkach, z możliwością podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego – zapewnia Małgorzata Kraśniewska, dyrektor generalny hotelu Hampton by Hilton. – Naszym celem jest stworzenie zgranego zespołu, w którym będzie panowała przyjazna atmosfera. Czekamy na osoby otwarte, takie które nie boją się wyzwań i chcą zdobywać nowe doświadczenia, pod okiem profesjonalistów w dziedzinie hotelarstwa. Chcemy stworzyć nową jakość w obsłudze gościa hotelowego. Łączymy nowoczesne standardy i profesjonalizm, wyznaczone przez uznaną,  światową markę  z przyjaznym  i otwartym podejściem do gościa. O sukcesie firmy decydują przede wszystkim ludzie, dlatego duży nacisk kładziemy właśnie na dobór wykwalifikowanych pracowników – dodaje.


Dokumenty aplikacyjne z zaznaczeniem stanowiska, o które ubiega się kandydat można przesyłać do końca sierpnia na adres: rekrutacja@pbgdom.pl

Hotel Świnoujściu to pierwszy w Polsce obiekt marki Hampton by Hilton Hotel Świnoujściu to pierwszy w Polsce obiekt marki Hampton by Hilton. Nowy hotel znajduje się przy wjeździe do kurortu, przy ulicy Wojska Polskiego. Obiekt przygotowywany jest z myślą o gościach biznesowych a także turystach, którym zaproponuje m.in. darmowy bezprzewodowy internet,  fitness oraz bar z przekąskami. Pierwszych gości Hampton by Hilton Świnoujście przyjmie w I kwartale 2012 roku.
Hampton by Hilton Świnoujście dołączy do dotychczasowej bazy hotelowej Hilton w Polsce. Obecnie do tego grona należą 3 hotele: ekskluzywne Hilton Warszawa i Hilton Gdańsk oraz wysokiej klasy Hilton Garden Inn w Krakowie. W planach jest otwarcie kolejnych 5 hoteli w przeciągu następnych 3 lat.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *