Zostało 247 dni do EURO 2012 – kampania Toaleta2012.pl nabiera rozpędu!

Przewodnia idea finałowej edycji kampanii edukacyjnej Toaleta2012.pl to: 2012 toalet na 2012 rok! Na stronie internetowej kampanii: www.toaleta2012.pl zaczęliśmy liczyć czyste i dobrze wyposażone toalety w 4 miastach goszczących EURO 2012. Licznik toalet wystartował rok przed EURO 2012, obecnie zgłoszonych toalet jest 148. Zbieramy też podpisy pod petycją do Prezydenta m.st. Warszawy o poprawę standardu toalet publicznych. Do tej pory podpisało ją ponad 300 osób.Czwarty rok kampanii Toaleta2012.pl, której organizatorem jest firma CWS-boco Polska, został zainaugurowany akcją: Skazani na Nocnik, która na rok przed EURO 2012 nagłaśniała pytanie: czy na EURO 2012 będziemy skazani na nocniki, jeśli toalet publicznych nie przybędzie? Rozwinięciem tej myśli jest licznik polecanych dla kibiców toalet na stronie kampanii. 

Nasz cel to 2012 toalet na 2012 rok. Tym hasłem chcemy uświadomić włodarzom miast, że liczba
i standard toalet dostępnych publicznie nie jest wystarczająca. Poprzez licznik chcemy też zaangażować mieszkańców do identyfikowania i zgłaszania dobrych toalet w ich miastach. W tym roku mieszkańcy mogą na stronie kampanii zgłosić sprawdzoną toaletę w swoim mieście, klikając
w ikonkę: Poleć Toaletę dla Kibica. Na stronie kampanii, w zakładce: Mapy Toalet znajdują się mapy 4 miast – Warszawy, Wrocławia, Poznania i Gdańska, z zaznaczonymi sprawdzonymi toaletami.

Dodatkowym działaniem, mającym na celu zwrócenie uwagi włodarzy miast na stan toalet publicznych jest petycja -  na razie zaczęliśmy zbierać podpisy pod petycją do Prezydenta m.st. Warszawy podczas akcji Skazani na Nocnik oraz przed meczem Polska-Meksyk, niedługo zaczniemy zbierać podpisy pod petycjami do Prezydentów pozostałych miast – gospodarzy. Petycja będzie dostępna online.
Zapraszamy na stronę: www.toaleta2012.pl  i polubienia nas na Facebooku!


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *