Nowy hotel powstanie na Lotnisku Chopina

Do połowy 2013 r. na terenie Lotniska Chopina powstanie ekonomiczny hotel marki Hampton by Hilton. To kolejna inwestycja podnosząca atrakcyjność oferty warszawskiego portu.

Nowy hotel powstanie na działce w pobliżu skrzyżowania ulic Żwirki i Wigury oraz 17 Stycznia, w odległości około 800 m od terminala pasażerskiego Lotniska Chopina. Na powierzchni 3900 m² będzie dysponował 116 komfortowymi dwuosobowymi pokojami rozmieszczonymi na czterech kondygnacjach. Hotel oferować będzie swoim gościom także całodobowy snack-bar, salę konferencyjną, salę fitness oraz przestrzeń przeznaczoną do pracy ze stanowiskami komputerowymi. W całym hotelu będzie działał bezpłatny Internet. Dla gości hotelowych dostępne będą miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Hampton by Hilton jest jednym z produktów międzynarodowej sieci hotelowej Hilton Worldwide. Sieć Hampton Hotels, jako część Hilton Worldwide, obejmuje około 1.800 hoteli na całym świecie. Równolegle z hotelem na Lotnisku Chopina powstanie bliźniaczy obiekt na lotnisku w Gdańsku. Inwestorem obydwu hoteli jest Port-Hotel sp. z o.o. (spółka-córka P.P. „Porty Lotnicze”), która po zakończeniu budowy będzie również ich operatorem.

Hampton by Hilton to kolejna inwestycja hotelowa planowana na terenie Lotniska Chopina. W III kwartale 2011 r. rozpocznie się budowa pięciogwiazdkowego hotelu sieci Renaissance, którego oddane do użytku przewidziane jest na wiosnę 2013 r.Źródło: www.lotnisko-chopina.pl

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *