Sheraton Krakow Hotelem Roku w Europie Środkowo – Wschodniej

Sheraton Krakow Hotel otrzymał prestiżową nagrodę Hotel Roku 2010, tym samym stając się liderem wśród hoteli sieci Starwood z regionu Europy Środkowo - Wschodniej. Krakowskiemu Sheratonowi przyznano również nagrodę w kategorii Jakość i Zgodność ze standardami marki.


Każdego roku Starwood Hotels & Resorts nagradza wybrane hotele za ich najlepsze osiągnięcia,
w różnych obszarach. Nagroda Hotel Roku to wielkie uznanie, będące dowodem na doskonałe wyniki w kategoriach takich jak między innymi roczny wynik finansowy, wskaźnik satysfakcji gości, zgodność ze standardami marki.

Nagrodę Hotel Roku krakowski Sheraton otrzymał już po raz trzeci. W poprzednich latach tytuł ten został przyznany w 2005 oraz 2006 roku.

Po raz drugi z rzędu hotel został wyróżniony w kategorii Jakość i Zgodność ze standardami marki. Nagroda ta jest potwierdzeniem nieustannych starań i zaangażowania w dostarczaniu usług najwyższej jakości.

„Ogromnie cieszymy się z tak prestiżowej nagrody. Zdobycie tytułu Hotel Roku to sukces, będący doskonałym potwierdzeniem ciężkiej pracy całego zespołu i naszej pasji związanej z prowadzeniem hotelu. Jej przyznanie zasługuje na prawdziwą celebrację, w wielkim stylu z wszystkimi pracownikami. Trofeum z pewnością zostanie umieszczone w widocznym miejscu hotelu” – powiedział Stijn Oyen, dyrektor generalny krakowskiego Sheratona.

Hotel Sheraton Krakow posiada 232 pokoje, sale konferencyjne, salę balową, restaurację, Sheraton Fitness i basen. Wszystkie pokoje oraz apartamenty wyposażone są w rozwiązania telekomunikacyjne najnowszej generacji. Hotel zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznan Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz najnowszy – Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *