Innowacyjne produkty na Targach WorldHotel 2011

Wyposażenie audiowizualne hotelu i restauracji, szeroki wybór mebli, innowacyjne systemy podłogowe, personalizowane kosmetyki i galanteria hotelowa czy najnowsze oprogramowania - to tylko niektóre z propozycji blisko 100 wystawców, którzy zaprezentują swoją ofertę podczas Targów WorldHotel 2011. Nie zabraknie nowości produktowych, atrakcyjnych rabatów oraz bezpłatnych konsultacji ekspertów, a także specjalistycznych konferencji i szkoleń dla branży hotelarskiej. IV Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych odbędą się w dniach 5-7 października w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp bezpłatny po dokonaniu rejestracji on-line na www.worldhotel.pl/rejestracja.

- Wystawcy Targów WorldHotel zaprezentują w tym roku bogatą ofertę produktów i usług dla różnego rodzaju obiektów noclegowych. Będzie można zatem zapoznać się z nowymi rozwiązaniami, porównać dostępne na rynku propozycje i oczywiście nawiązać cenne kontakty biznesowe. Ponadto program konferencji i szkoleń towarzyszących tegorocznym targom będzie okazją do zdobycia cennej wiedzy dotyczącej m.in. prowadzenia biznesu hotelarskiego, która z pewnością będzie inspirująca dla wielu osób działających w tym sektorze - mówi Renata Smolnytska, Project Manager Targów WorldHotel.Wszystko dla obiektów noclegowych


Oferta wystawców tegorocznych Targów WorldHotel obejmie następujące sektory tematyczne: wyposażenie i wystrój wnętrz, tekstylia i galanterię hotelową, housekeeping, rozwiązania informatyczne, infrastrukturę rekreacyjną, SPA & Wellness. Na stoiskach wystawców nie zabraknie więc mebli hotelowych, recepcyjnych, konferencyjnych, do barów i aneksów kuchennych, a wśród propozycji zaprezentowany zostanie również wzorcowy pokój hotelowy na 2012 rok. Wśród ofert znajdą się: wykładziny, dywany, panele i akcesoria podłogowe, designerskie płytki dywanowe czy rozwiązania stanowiące idealny zamiennik parkietu. Zaprezentowana zostanie również szeroka gama produktów sanitarnych z wannami i saunami, materiałów wykończeniowych, m.in. luksferów, mozaik, sztukaterii ze styropianu. Ponadto, w ofercie znajdą się tkaniny trudnopalne, firanowe, zasłonowe, obiciowe, tekstylia, w tym obrusy, pokrowce na krzesła, artykuły pościelowe, koce, ręczniki, dywaniki łazienkowe, a także płaszcze kąpielowe.

Nie zabraknie szerokiego wyboru galanterii hotelowej, w tym wieszaków, dozowników i folii zapachowych, a także kołder klimatycznych i materacy antybakteryjnych. Ponadto prezentowane będą nowoczesne rozwiązania multimedialne dla obiektów noclegowych, interaktywne systemy telewizji hotelowej, telewizory, systemy dostępu do Internetu, nagłośnienia, digital signage – systemy oznakowania sal konferencyjnych i działań promocyjnych. Wiodący na polskim rynku producent oprogramowania dla sektora hotelarskiego z kolei zaprezentuje innowacyjny system łączący w sobie oprogramowanie do zarządzania całym obiektem hotelowym oraz podsystemy inteligentnego budynku. Wśród oferty wystawców znajdą się również rozwiązania techniczne dla zaplecza gastronomicznego i utrzymania czystości w hotelach, m.in.: profesjonalne odkurzacze, wózki transportowe, automaty szorująco-zbierające, magle, piece konwekcyjno-parowe, pralnico-suszarki pozwalające oszczędzić energię, czas, wodę i ograniczyć pracę.


Nowości i promocje


Po raz pierwszy MT Targi wraz z Izbą Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego (IGHP) na Targach WorldHotel 2011 organizują specjalną akcję „Zamówienia zbiorowe”, której celem jest zachęcenie członków IGHP do składania dużych i cyklicznych zamówień u wystawców. Na zrzeszonych w Izbie czekają na targach atrakcyjne rabaty na wybrane produkty wystawców, którzy zgodzili się wziąć udział w akcji. W tym roku swoją premierę ma również konkurs na najlepszą ofertę wystawców Targów WorldHotel. Zwycięzca otrzyma m.in. unikatowe logo „The Best of WorldHotel 2011”, a także pakiet promocyjny sponsorowany przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego. Nowością będzie również możliwość zapoznania się z propozycjami dla branży eventowej, ponieważ w tym samym miejscu i czasie w sąsiadującej hali odbędzie się druga, niezależna impreza targowa - III Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011.


Ekspercka wiedza


Codziennie podczas targów będą odbywały się konferencje i szkolenia dla przedstawicieli branży hotelarskiej. Pierwszego dnia zaplanowane zostało seminarium „Ekologia i zarządzanie w hotelarstwie” organizowane przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego oraz konferencja „Jak zarobić na biznesie hotelarskim?” przygotowana przez magazyn „Hotelarstwo”. Drugiego dnia uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w spotkaniu „Kolor jako element strategii obiektu noclegowego” organizowanym przez Projekt Hotel, a na zainteresowanych wykorzystywaniem w biznesie hotelarskim praktyki porównawczej będzie czekać konferencja Instytutu Rynku Hotelarskiego „Benchmarking jako narzędzie revenue management w hotelarstwie”. Piątek, 7 października, to „Dzień SPA & Wellness”, którego głównym wydarzeniem będzie konferencja „SPA niejedno ma imię” przygotowana przez Polskie Stowarzyszenie SPA & Wellness. Tego dnia odbędzie się również szkolenie „Nowe trendy w produktach hotelowych oraz podstawy analityki operacyjnej; dla przyszłych inwestorów – finansowanie inwestycji hotelowych”, którego organizatorem jest czasopismo „Hotelarz” i Horwath HTL. Seminarium poprowadzi również firma AV.Net Sieci Audiowizualne „Jak wyprzedzić konkurencję? Rozwiązania audiowizualne wyróżnikiem Twojego hotelu”, a także zaprezentowana zostanie najnowsza odsłona portalu zwiadowca.pl dedykowanego przedstawicielom branży HoReCa.

 

Wstęp na targi


Zwiedzający, którzy zarejestrują się za pośrednictwem strony www.worldhotel.pl/rejestracja (aktywna do 3 października, do godziny 12.00) będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w Targach WorldHotel, a także Targach Event. Osoby, które zarejestrują się na miejscu, będą musiały nabyć bilet w cenie 30 zł za każdy dzień targów, upoważniający do zwiedzania obu imprez. Szczegółowe informacje na temat możliwości uczestnictwa w konferencjach, szkoleniach i seminariach towarzyszących targom, znajdują się na stronie www.worldhotel.pl.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *