Pierwszy w Polsce hotel marki Hampton by Hilton ma Dyrektora Sprzedaży

Firma PBG Erigo, odpowiedzialna za realizacje hotelu Hampton by Hilton w Świnoujściu, kompletuje zespół pracowników wyższego szczebla. Stanowisko Dyrektora Sprzedaży objęła Marlena Szczecińska, związana dotychczas z hotelem Focus w Szczecinie.


W pierwszej fazie współpracy, jeszcze przed otwarciem obiektu, do obowiązków Dyrektora Sprzedaży będzie należało organizowanie pracy w Dziale Sprzedaży hotelu, pozyskiwanie klientów oraz koordynacja działań marketingowych.
Po otwarciu hotelu, Marlena Szczecińska będzie odpowiadała również za budowanie relacji typu business to business, ocenę i rozwój nowych możliwości sprzedażowych oferowanych usług, opracowanie planów budżetu, strategii, przygotowywanie umów i koordynację ich realizacji oraz monitorowanie danych rynkowych.


- Osiągnięcie wyznaczonych celów,  począwszy od znalezienia personelu, po zapewnienie zadowolenia gości i realizację planów ekonomicznych, to duże wyzwanie, któremu zamierzam sprostać – mówi Marlena Szczecińska, Dyrektor Sprzedaży hotelu. – Świnoujście to miasto z dobrze rozwiniętą bazą hotelową. Mamy nadzieję, że nasza oferta stanie się jej doskonałym uzupełnieniem. Nasz hotel będzie przyciągać nie tylko znaną marką. Chcemy aby stał się synonimem komfortu, jakości i atrakcyjnej ceny – dodaje.


Marlena Szczecińska posiada sześcioletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, które zdobywała w hotelach należących do międzynarodowych sieci w Polsce i za granicą, m.in. na Rodos, Wyspach Kanaryjskich oraz w Dublinie. Od 2008 roku była związana z siecią Hoteli Focus, gdzie pracowała w Dziale Sprzedaży.


Aktualnie hotel prowadzi nabór na stanowiska kierownicze, m.in. kierownika operacyjnego, kierownika sprzedaży oraz kierownika zmiany recepcji i działu obsługi pokoi. Proces rekrutacji składa się z kilku etapów: po selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych, z wybranymi kandydatami odbędą się rozmowy kwalifikacyjne. Najlepsi z nich mogą liczyć na zatrudnienie, poprzedzone serią szkoleń. Dokumenty aplikacyjne można przesyłać do połowy października na adres: praca@pbg-erigo.pl


Hotel w Świnoujściu to pierwszy w Polsce obiekt marki Hampton by Hilton. Nowy hotel znajduje się przy wjeździe do kurortu, przy ulicy Wojska Polskiego. Obiekt przygotowywany jest z myślą o gościach biznesowych a także turystach, którym zaproponuje m.in. darmowy bezprzewodowy oraz klimatyzowane pokoje. Pierwszych gości Hampton by Hilton Świnoujście przyjmie w I kwartale 2012 roku.


Hampton by Hilton Świnoujście dołączy do dotychczasowej bazy hotelowej Hilton w Polsce. Obecnie do tego grona należą 3 hotele: ekskluzywne Hilton Warszawa i Hilton Gdańsk oraz wysokiej klasy Hilton Garden Inn w Krakowie. W planach jest otwarcie kolejnych 5 hoteli w przeciągu następnych 3 lat.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *