Krakowski Hotel Monopol w Sieci Best Western. Pod nową nazwą Best Western Krakow Old Town

Od 3 października 2011 roku krakowski Hotel RT Monopol*** zasilił szeregi największej międzynarodowej sieci hotelowej BEST WESTERN, pod nową nazwą  BEST WESTERN Kraków Old Town ***.


Jest to pierwszy hotel w centrum Krakowa, który dzięki wysokiej jakości oferowanych usług działać będzie pod szyldem BEST WESTERN.


Trzygwiazdkowy hotel BEST WESTERN Kraków Old Town oferuje 91 pokoi w klasycznym lub awangardowym stylu, o różnym standardzie, w tym LUX, PREMIUM i SUPERIOR. Zgodnie z założeniami sieci, Best Western Krakow Old Town zamierza kierować swą ofertę m.in. do klientów biznesowych.


Hotel stwarza doskonałe warunki do organizacji bankietów, spotkań biznesowych i pracy indywidualnej . Do dyspozycji gości dodatkowo pozostają: dwie sale konferencyjne, elegancka Restauracja z Drink Barem, stanowisko komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz hotelowy parking.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *