Geovita ma dwa nowe hotele

Z początkiem października sieć Geovita przejęła w zarządzanie dwa nowe hotele: 4-gwiazdkowy Bukowy Dworek ze 118 miejscami w Gronowie k. Łagowa Lubuskiego i 3-gwiazdkową Perłę Bieszczadów z 80 miejscami w Czarnej k. Ustrzyk Dolnych.

 

Bukowy Dworek położony jest w centrum ziemi lubuskiej, w otoczeniu lasów i jezior. Hotel dysponuje 35 pokojami i apartamentami oraz całorocznymi domkami fińskimi z 52 miejscami w pobliżu budynku głównego na terenie rekreacyjno-parkowym. W ramach kompleksu działa też m.in. basen, siłownia, jacuzzi, sauna, korty tenisowe, pokoje masażu. W okolicy znajduje się pole golfowe (23 km od hotelu), teren do gry w paintball, trasy rowerowe oraz możliwość organizacji terenowych jazd quadami i jeepami. Z kolei w skład kompleksu Centrum Konferencyjno- Rekreacyjnego Perła Bieszczadów, oprócz hotelu z 35 pokojami i sześcioma apartamentami wchodzi centrum konferencyjne, SPA Czarna Perła, restauracja Cztery Pory Roku, a także dom wczasowy z 18 pokojami połączony z budynkiem hotelowym oraz domki i apartamenty leśnie.

 Centrum konferencyjne składa się z trzech sal: 20, 30 i 120-osobowej. W lecie goście korzystać mogą z dużego basenu odkrytego oraz brodzika dla dzieci, kortu tenisowego i boiska do piłki nożnej. Zimą na terenie kompleksu działa oświetlony wyciąg narciarski. Po włączeniu nowych hoteli sieć Geovita wyodrębniona w 1997 roku z Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa do zarządzania jego bazą noclegową składa się z 14 obiektów, w tym trzech hoteli i 11 ośrodków szkoleniowo-rekreacyjnych zlokalizowanych głównie w górach i nad morzem. Dysponuje łącznie ponad 1,7 tys. miejsc noclegowych i szerokim wachlarzem usług w zakresie wypoczynku rodzinnego, gastronomii, odnowy biologicznej i SPA oraz turystyki biznesowej. Geovita od kilku lat prowadzi prace nad stworzeniem spójnego wizerunku marki i ujednoliceniem standardu wszystkich obiektów, inwestując w ich modernizację. W planach ma skategoryzowanie ich na poziomie co najmniej trzech

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *