Telekonferencje bez granic w T-Mobile

 

T-Mobile wprowadza nową usługę „Telekonferencja T-Mobile”, która umożliwia prowadzenie rozmów konferencyjnych z indywidualnymi i biznesowymi użytkownikami telefonów komórkowych oraz stacjonarnych na całym świecie. Serwis dostępny jest pod numerem telefonu +48 608 608 608.Telekonferencję T-Mobile zamówić może każdy, kto zadzwoni pod numer +48608608608 i będzie postępował zgodnie ze automatycznymi wskazówkami głosowymi. Po wykonaniu rezerwacji, klient otrzyma wiadomość potwierdzającą założenie wirtualnego pokoju konferencyjnego. Znajdą się w niej także poufne kody dostępu oraz szablon SMS, zawierający niezbędne informacje o telekonferencji i instrukcję obsługi serwisu, który rezerwujący może rozesłać pozostałym uczestnikom zaproszonym do rozmowy. Możliwe jest założenie dowolnej ilości pokoi. Dostęp do linii konferencyjnej ważny jest przez tydzień, jednak każdy uczestnik rozmowy może przedłużyć jej ważność. Podczas, gdy usługa jest aktywna, korzystać z niej można dowolną ilość razy. Serwis działa całodobowo, dostępny jest w języku polskim oraz angielskim i obsługiwany jest przez wszystkie telefony posiadające wybieranie tonowe.

 

Korzystanie z usługi „Telekonferencja T-Mobile” jest bezpłatne. Uczestnicy rozmowy ponoszą jedynie koszt połączenia z numerem +48 608 608 608, który naliczany jest według standardowej stawki za połączenie z numerem T-Mobile, która obowiązuje dzwoniącego.

 

Więcej informacji o usłudze jest dostępnych na stronie www.t-mobile.pl.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *