Krakowskie hotele najchętniej wybierane przez drużyny piłkarskie na Euro 2012

Autor: http://sport.tvp.pl

W ostatnich miesiącach europejskie reprezentacje szukają w Polsce miejsc, w których będą mieszkać i trenować w trakcie mistrzostw. Według najnowszych informacji, Polacy wybiorą stolicę. Jeśli tak się stanie, zamieszkają  prawdopodobnie w hotelu Hyatt. Holendrzy potwierdzili już, że ich bazą będzie krakowski hotel Radisson Blu. W Krakowie trenować będzie również drużyna reprezentacji Włoch, jednak nie podjęto jeszcze decyzji czy będzie to również
miasto ich pobytu, możliwe że na miejsce noclegów Włosi wybiorą hotel Turówka w Wieliczce. Stolicę Małopolski wytypowali też Francuzi. Do gustu przypadł im Crown Piast Hotel & Park, ale ze względu na bazę treningową  postanowili poszukać jednak  innego miejsca. Wiadomo, że odwiedzili hotel Piramida w Tychach oraz Farmę Sielanka koło Warki,  gdzie władze francuskiej federacji dokonały już prawdopodobnie wstępnej rezerwacji.


Od dłuższego czasu było wiadomo, że w gdańskim Hotelu Oliwskim zatrzymają się Niemcy.Niemal pewne jest też, że mistrzowie  świata, Hiszpanie nocować będą w hotelu "Mistral Sport" w leżącym na Pomorzu Gniewinie.

 

Do tej pory nie wiadomo, gdzie bazę noclegową będą mieli Angilicy, którzy wstępnej rezerwacji dokonali w hotelu Holiday Inn w Józefowie.

Ostateczne decyzje co do wyboru miejsc noclegów zapadną po 2 grudnia, kiedy to w Kijowie odbędzie się losowanie grup Euro 2012.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *