Piłkarze wybierają hotele

Wraz ze zbliżającym się końcem eliminacji do Euro 2012, coraz więcej reprezentacji ogłasza decyzje, które hotele wybierze na swoją bazę podczas imprezę. Nad zamianą Grodziska na warszawski hotel zastanawia się też reprezentacja Polski. Jako pierwsi już we wrześniu zdecydowali się Niemcy, którzy wybrali położony na obrzeżach Gdańska wśród lasu 5-gwiazdkowy Dwór Oliwski.

 

Z kolei Holendrzy wybrali Kraków i tamtejszego Sheratona, choć nie znajdował się on na liście rekomendowanych Centrów Pobytowych UEFA. Na obiekt spoza listy i również z Krakowa zdecydowali się też Anglicy. Zamieszkają w hotelu Starym. O wyborze Krakowa myślą też podobno Włosi, którzy mogliby się zainteresować jedynym krakowskim hotelem, który znalazł się na liście UEFA: Radissonem Blu lub również rekomendowanym hotelem Turówka w Wieliczce. Zupełnie inny klimat wybrali Hiszpanie i zdecydowali się na pomorskie Gniewino z nowo wybudowanym obiektem Mistral, 70 km od Gdańska. Gmina, aby zachęcić ich do wyboru przed hotelem postawiła makiety dwóch byków.

 

Gdyński hotel Nadmorski mieli już wybrać na swoją bazę piłkarze Szwecji, ale oficjalnie tego jeszcze nie ogłoszono, a rozważali oni też sopockiego Haffnera. Z innych hoteli dochodzą nieoficjalnie informacje, że Francuzi najbardziej zainteresowani są Sielanką nad Pilicą w Warce, a podpoznański Remes zaciekle walczy o Portugalczyków, z kolei Piramidę w Tychach mieliby wybrać Turcy, jeśli zakwalifikowaliby się do Euro. Ostateczne decyzje reprezentacje podejmowały będą po 8 grudnia, gdy odbędzie się losowanie grup. Ale zanosi się na to, że większość z nich wybierze polskie hotele. Nad zmianą swojej bazy na Euro zastanawia się też reprezentacja Polski. Miała ona mieszkać w ośrodku w Grodzisku Wielkopolskim, ale ostatnio pojawiły się informację, że rozważa przeniesienie się do Warszawy, gdzie rozegra dwa mecze grupowe. Wówczas stacjonowaliby w hotelu Hyatt.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Piłkarze wybierają hotele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *