Hotel Roku HRS

Portal rezerwacyjny HRS.pl zorganizował plebiscyt „Hotel Roku 2012”, który ma na celu wyłonienie najlepszych polskich obiektów hotelowych według osób podróżujących. To konkurencja dla organizowanego od trzech lat TOPHOTELU portalu rezerwacyjnego firma NetMedia.

 

Na podstawie głosów osób podróżujących zostaną wybrane najlepsze hotele w dziewięciu kategoriach: Premiera, Biznes, Najlepszy serwis, Hotel Ekonomiczny, Hotel Luksusowy, Design, Spa, Hotel Wypoczynkowy oraz Pałace i Zamki. Obiekt, który otrzyma najwięcej głosów spośród zwycięzców wszystkich kategorii, zostanie głównym zwycięzcą Plebiscytu i uzyska tytuł Hotelu Roku 2012. Warunkiem otrzymania nominacji była obecność hotelu w bazie HRS oraz zamieszczone na portalu wysokie oceny od dotychczasowych klientów. – Unikalną cechą plebiscytu jest jego obiektywizm.

 

Wyniki sprzedaży, ani jakiekolwiek inne czynniki związane z relacjami biznesowymi między HRS a hotelami nie były brane pod uwagę ani w przypadku nominacji, ani tym bardziej nie będą brane przy wyłanianiu zwycięzcy – podkreśla Łukasz Dąbrowski, dyrektor generalny HRS Polska. Swój głos na hotel można oddać na stronie www.hotelroku.com, do której odnośniki znajdzie się również na witrynach nominowanych obiektów hotelowych. Głosowanie potrwa do marca 2012 roku, kiedy odbędzie się ogłoszenie wyników plebiscytu i wręczenie dyplomów dla zwycięskich hoteli. Nagrodą główną dla zwycięskiego hotelu w kategorii „Hotel Roku 2012” będzie prezentacja w magazynach Newsweek i Forbes, które są partnerami plebiscytu. W kategorii Premiera nominowane są m.in. hotele Krasicki, Ramka, Puro i Puławska Residence; w kategorii Design Copernicus, Unicus, Wentzl i Niebieski z Krakowa, Monopol i The Granary z Wrocławia, Le Regina i Rialto z Warszawy oraz andel’s Łódź, katowicki Monopol i bydgoski Bulwar; w kategorii Luksus nominację zdobyły m.in. Hyatt, Westin, Rialto i Le Regina z Warszawy, Podewils i Dwór Oliwski z Gdańska oraz krakowskie Dwór Kościuszko i Sheraton.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *