Qubus Hotel ze statuetką Top Hotel

24 listopada odbyła się gala kończąca tegoroczną edycję plebiscytu Top Hotel. Wśród laureatów znalazł się Qubus Hotel Gdańsk, który otrzymał nagrodę w kategorii Top City Hotel. To kolejne wyróżnienie dla tego obiektu.


TopHotel to jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów branży hotelarskiej. Co roku internauci oddają swoje głosy na hotele nominowane w 20 różnych kategoriach. Qubus Hotel Gdańsk w ciągu trzech lat obecności na rynku nagrodę odbierał dwukrotnie - w 2009 roku w kategorii Top Hotel Debiut oraz w tym roku w kategorii Top Hotel City.

- To dla nas doskonała wiadomość – mówi Rafał Willich, dyrektor hotelu. – Nagroda jest dowodem na to, że po udanym otwarciu w roku 2009 Qubus Hotel jest w Gdańsku marką rozpoznawalną i cenioną – dodaje.

Hotel jako jedyny w Gdańsku oferuje swoim gościom darmowe rejsy po Motławie. Niedawno – wspólnie z Urzędem Miasta – zaangażował się w remont pobliskiego przejścia podziemnego, zapraszając do współpracy wybitnego plastyka. – Obiekt jest ceniony zarówno przez przyjezdnych gości, jak i mieszkańców miasta – przyznaje Rafał Willich – to popularne miejsce wszelkich spotkań i imprez rodzinnych – podkreśla.

Sieć Qubus Hotel ma na swoim koncie kilka nagród Top Hotel – w tym Top Hotel Service 2008 dla Qubus Hotel Kielce. W tym roku otwarty został czternasty obiekt sieci – Qubus Hotel Bielsko-Biała.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *