Qubus Hotel Prestige Katowice najlepszy na Śląsku

Zakończyła się pierwsza edycja plebiscytu Best Hotel Award. Wśród zwycięzców znalazł się Qubus Hotel Prestige Katowice, który otrzymał statuetkę dla najlepszego hotelu o wysokim standardzie na Śląsku.


Od tego roku hotelarze starać się będą o dwie prestiżowe nagrody podsumowujące rok w branży. Obok znanego od kilku lat plebiscytu Top Hotel pojawił się nowy – Best Hotel Award. Oba organizowane są przez dwa konkurujące ze sobą serwisy rezerwacyjne. W obu tegoroczne nagrody zdobywały hotele sieci Qubus Hotel.

Pod koniec listopada statuetkę Top Hotel City otrzymał Qubus Hotel Gdańsk. Natomiast na początku grudnia Qubus Hotel Prestige Katowice otrzymał nagrodę Best Hotel w kategorii Hoteli 4- lub 5-gwiazdkowych na Śląsku.

- Czujemy wielką satysfakcję - mówi Katarzyna Malicka, dyrektor hotelu. – Nagroda cieszy nas tym bardziej, iż przyznana została na podstawie otwartego dla wszystkich głosowania – podkreśla. – Cieszymy się, że dla gości to właśnie katowicki Qubus reprezentuje najwyższą jakość na Śląsku.

Wysoka jest nie tylko jakość, ale również sam obiekt. Goście Qubus Hotel Prestige Katowice cenią sobie możliwość podziwiania wyjątkowej panoramy Śląska. – Pokoje hotelowe znajdują się nawet na 27 piętrze – podkreśla Katarzyna Malicka. – Na ostatnim piętrze zlokalizowany jest natomiast przeszklony Sky Bar – dodaje.

Sieć Qubus Hotel liczy obecnie 14 obiektów. Najnowszy – Qubus Hotel Bielsko-Biała – otwarty został w czerwcu tego roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *