Rusza Podkowa

Jeszcze przed końcem roku w Siewierzu, niedaleko od lotniska Pyrzowice ruszyć ma 4-gwiazdkowy hotel Podkowa z 40 pokojami, czterema salami konferencyjnymi i centrum Wellness & SPA nazwanym Podkowa Water SPA.

W hotelu znajdzie się też restauracja z salą bankietową na 80 osób, drink bar i klub. Część Water SPA będzie dysponować basenem rekreacyjnym, strefą termalną (łaźnie i sauny) oraz sześcioma gabinetami zabiegowymi, w tym do masażu wodnego, apartamentem dla par oraz gabinetem kosmetycznym oferującym zabiegi anty-age z zakresu kosmetyki estetycznej. W zabiegach stosowana będzie marka Phytomer, która wykorzystuje mikroelementy występujące w wodzie morskiej. Podkowa będzie również funkcjonować jako weekendowe Day SPA dla mieszkańców Górnego Śląska, dlatego oprócz zabiegów pielęgnacyjnych i masaży, w menu SPA znajdą się też zabiegi z pogranicza kosmetyki estetycznej, w których wykorzystywane będą najnowsze technologie. Za stworzenie całościowej koncepcji części SPA oraz jej wdrożenie odpowiedzialna jest firma ForSpa. W długi weekend, od 11 do 13 listopada hotel zorganizował dni otwarte, podczas którego można było zapoznać się z ofertą Podkowy i otrzymać upominek-niespodziankę.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *