Hotele Qubus wyróżnione przez TripAdvisor

Największy serwis turystyczny na świecie – TripAdvisor – ogłosił listę hoteli rekomendowanych na rok 2012. Wśród wyróżnionych obiektów znalazły się hotele sieci Qubus w Krakowie i Katowicach.


Zdaniem internautów, Qubus Hotel Prestige Katowice to jeden z najmodniejszych hoteli w kraju. W kategorii Top Top 25 Trendiest Hotels in Poland uplasował się na 13. miejscu.

Katarzyna Malicka, dyrektor hotelu podkreśla znaczenie nagrody: - To dla nas powód do ogromnej dumy i satysfakcji. To również nagroda za codzienną pracę, jaką cały zespół hotelu wkłada, by nasi Goście czuli się wyjątkowo, komfortowo i bezpiecznie.

Hotel zlokalizowany został w najwyższym na Śląsku biurowcu Altus. Na ostatnim, 27. piętrze wieżowca mieści się Sky Bar – obowiązkowy punkt na towarzyskiej mapie Katowic. To tutaj panoramę miasta podziwiali m.in. Phil Collins czy muzycy zespołu Green Day.

Jednym z najmodniejszych polskich hoteli jest również Qubus Hotel Kraków. Dodatkowo obiekt znalazł się w najważniejszym zestawieniu 25 najlepszych hoteli w Polsce. Goście nieustannie cenią sobie zarówno doskonałe śniadania, jak i warunki wypoczynku. W hotelu korzystać można m.in. z przeszklonego basenu, sal fitness, klubu jazzowego. Atrakcyjna jest również lokalizacja – dzielnica Kazimierz cieszy się wśród turystów niesłabnącą popularnością.

Portal TripAdvisor co miesiąc odwiedza 50 milionów unikalnych użytkowników z całego świata. Nagrody Travelers’ Choice zostały przyznane już dziesiąty rok z rzędu. Kompletną listę nagrodzonych obiektów można znaleźć na stronie: http://www.tripadvisor.com/TravelersChoice.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *