Zwiększ swój dochód z rynku rezerwacji hotelowych

Firma Amadeus, wiodący partner technologiczny i dostawca usług przetwarzania danych dla branży turystycznej, jest inicjatorem dzisiejszego spotkania pod hasłem „Boost Your Hotel Program”, którego celem jest zaprezentowanie rynku rezerwacji hoteli jako sposobu na zwiększenie dochodów w firmie turystycznej oraz kompleksowe przedstawienie narzędzi do ich przeprowadzania. Spotkanie odbędzie się w Hotelu Mercure Grand w Warszawie. W gronie uczestników warsztatów znajdą się managerowie i dyrektorzy biur podróży, agenci oraz osoby zainteresowane sprzedażą miejsc hotelowych.


Warsztaty stanowią znakomitą okazję do zapoznania się z bazą hotelową w Polsce oraz nowoczesnymi narzędziami do rezerwacji hoteli, które pozwalają zoptymalizować pracę biur podróży, zwiększając przy tym dochody ze sprzedaży miejsc hotelowych. W pierwszej części spotkania, zatytułowanej „Amadeus Hotel Winning Package”, firma Amadeus zaprezentuje ofertę hotelową dostępną w swoim systemie oraz narzędzia podnoszące efektywność pracy biur podróży w zakresie rezerwacji hotelowych. – Mamy nadzieję, że przedstawione rozwiązania pozwolą naszym klientom jeszcze lepiej zarządzać ofertą hotelową i cennym czasem swoich konsultantów, zwiększając przy tym konkurencyjność rynkową – mówi Krzysztof Kuc, Prezes Zarządu Amadeus Polska.


Kolejną część spotkania zatytułowaną „Accor Brands – Accor Ambassadors” poprowadzą przedstawiciele sieci hotelowej Accor, którzy zaprezentują uczestnikom portfolio swoich marek i nowości w ofercie na 2012 rok, a także narzędzie e-learningowe Accor Ambasador – Learn With Us, stworzone z myślą o pracownikach branży turystycznej. Aplikacja składa się z modułów wiedzy o produkcie oraz testów online, których rozwiązanie pozwala agentom uzyskać imienny certyfikat Ambasadora Accor.


– Cieszymy się z możliwości wzięcia udziału w dzisiejszych warsztatach. Naszym celem jest edukowanie agentów w zakresie marek hotelowych, począwszy od brandów budżetowych, a skończywszy na hotelach klasy luksusowej. W ramach naszej akcji Learn With Us – Accor Ambasador oferujemy kompendium wiedzy online, którego zadaniem jest szerzenie wśród agentów know-how o markach hotelowych i uczynienie z nich prawdziwych fachowców branży hotelowej – mówi Kaja Rasmus,Travel Agencies Segment Manager, Accor.


Ostatnią część warsztatów – „Baza hotelowa w Polsce dostępna przez portal Hotele.pl” – poprowadzi firma eTravel S.A., właściciel portalu rezerwacji hotelowych Hotele.pl i partner firmy Amadeus. Przedstawiciele firmy zaprezentują uczestnikom spotkania polską bazę hotelową dostępną w systemie, która oferuje klientom szeroki wybór miejsc i typów zakwaterowania, wygodne opcje wyszukiwania oraz wiele usług dodatkowych. Firma jest także fundatorem jednej z nagród przewidzianych dla uczestników w konkursie hotelowym, którą jest voucher na pobyt dla dwóch osób w Hotelu Hilton w Warszawie. – Chcielibyśmy pokazać uczestnikom warsztatów, że na rynku silnie zdominowanym przez konkurencję liczy się przede wszystkim szeroki wybór możliwości oraz wysoka jakość obsługi klienta w procesie rezerwacji hoteli – komentuje Jarosław Kruszka, Dyrektor Marketingu eTravel S.A.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *