Hotel w Spodku

W styczniu wystartował hotel Olympia Spodek zlokalizowany w najbardziej charakterystycznym budynku Górnego Śląska – katowickim Spodku. 3-gwiazdkowy hotel z 30 pokojami przystosowany jest m.in. do przyjmowania sportowców, stąd łóżka o dług. 2,4 m. To czwarty obiekt działającej na Śląsku sieci Stylehotels.


W hotelu do dyspozycji gości znajdują się między innymi lobby bar, mini golf, bilard, rowerki treningowe, bieżnia. Przestronne, otwarte foyer z przeszklonym dachem i wygodnymi kanapami ma od razu stwarzać klimat odpoczynku. W hotelu znajdują się: cztery pokoje 1-osobowe, 25 pokoi 2- osobowych i suite z aneksem kuchennym. Wszystkie pokoje są klimatyzowane oraz posiadają TV LCD. Na terenie całego hotelu dostęp do internetu (WiFi) jest bezpłatny. Dla gości stworzono też podgrzewany, zadaszony basen, saunę oraz jacuzzi.

 

Nowoczesny styl oraz klimat przyciągnąć ma, według założeń, zarówno grupy sportowców, czy artystów występujących w Spodku, jak i gości biznesowych. Dla tych pierwszych przewidziano specjalne, dłuższe łóżka (normalnie mają 1,8 do 2 m), dla drugich m.in. salę konferencyjną z pełnym wyposażeniem na 100 osób. Dopełnieniem oferty będzie restauracja Colors of Taste oferująca dania kuchni w formule „slow food & show cooking”, serwująca też muzykę na żywo, otwarta nie tylko dla gości hotelowych, ale przede wszystkim dla mieszkańców Śląska. Umiejscowiona będzie wraz z klubem muzycznym Colors of Music pod hotelem i pod tym samym adresem (al. Korfantego 35).

 

Jest to wspólne przedsięwzięcie firm STYLEHOTELS oraz COLORS OF LIFESTYLE, które w 2011 roku zawiązały ścisłą współpracę. Klub muzyczny będzie czynny codziennie od 21.00 do 4.30 dla wyselekcjonowanych Gości 25+, zapewniając unikalny system nagłośnienia "Void acoustic", wizualizacje, live acts (conga, bongosy, saksofon), profesjonalnych DJ-ów. W klubie dominować ma głównie „czarna” klasyka do tańca z lat 1970–1990 oraz muzyki współczesnej (soul, r&b, house, latin house). Olimpia Spodek to czwarty obiekt sieci Stylehotels, która wcześniej otworzyła: 3-gwiazdkowy hotel Vacanza w Siemianowicach Śląskich oraz 4-gwiazdkowy Arsenal Palace i połączony z nim 3-gwiazdkowy Bella Note w Chorzowie na granicy z Katowicami. Łącznie z Olimpią sieć dysponujące 234 pokojami.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *