Inpro buduje condohotel

Trójmiejski deweloper Inpro, który realizuje inwestycję w 4-gwiazdkowy condohotel z 77 pokojami i 19 apartamentami w Mikołajkach, poinformował, że sprzedał dotychczas 5 apartamentów. I etap inwestycji ma zostać zakończony do połowy 2013 r.


Hotel apartamentowy w Mikołajkach budowany jest na Ptasiej Wyspie Jeziora Mikołajskiego, z bezpośrednim dostępem do jeziora. Inwestycję rozpoczęto w maju 2011 r. W kompleksie oprócz pokoi i apartamentów o powierzchniach od 32 do 115 mkw. oraz zaplecza konferencyjno-bankietowego, znajdą się też: restauracja z tarasem widokowym, basen, SPA, gabinet odnowy biologicznej i kompleks saun, a także prywatna marina z 64 miejscami do cumowania. Do dyspozycji kupujących jest obecnie jeszcze 14 spośród 19 apartamentów wykańczanych pod klucz. Ceny za mkw. apartamentu, z bezpośrednim wyjściem na taras mariny wynoszą ok. 35 tys. zł brutto. – Sukcesywnie realizujemy naszą prestiżową inwestycję. Sprzedaż apartamentów i budowa całego kompleksu idzie zgodnie z założonym planem. Projekt adresowany jest do zamożnej, bardzo wąskiej grupy odbiorców, ale mamy doświadczenie w tego typu projektach i jesteśmy przekonani o sukcesie tej inwestycji. Decydujące są tutaj unikalność, doskonała lokalizacja, wysoki standard wykonania, udogodnienia i dodatkowe atrakcje. Inwestycja ta wniesie nową jakość na Mazurach – przekonuje Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro. Fasada budynku będzie aluminiowo-szklana, tarasy i loggie pokryte deską tarasową lub gresem mrozoodpornym. Luksusowy charakter inwestycji podkreślić mają tereny zielone zaprojektowane tuż nad wodą. Hotel w Mikołajkach jest kolejną inwestycją Inpro w kurortach wakacyjnych. Pierwszą był 4-gwiazdkowy hotel SPA Dom Zdrojowy w Jastarni na Półwyspie Helskim, oddany do użytkowania w 2005 roku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *