Pierwsze urodziny Hilton Garden Inn

Gości witali Mark Nogal, wiceprezydent ds. operacyjnych marki Hilton Garden Inn (po środku) oraz Rafał Kuczyński, dyrektor generalny hotelu oraz Dorota Smagur, dyrektor sprzedaży. Tort kroją także Sylwia Grzeszczak, gwiazda wieczoru i Maciej Sikorski prezes Hotels Global Investment Group. Goście mogli poznać smaki różnych kuchni


W styczniu miął rok od otwarcia pierwszego w Polsce hotelu Hilton Garden Inn w Krakowie. Z okazji urodzin hotel zorganizował przyjęcie dla klientów, partnerów i kontrahentów. W imprezie wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz oraz kierownictwo sieci Hilton Worldwide. Gwiazdą wieczoru była Sylwia Grzeszczak. – Po pierwszym roku działalności można śmiało powiedzieć, że Hilton Garden Inn na stałe wpisał się w hotelarski rynek Krakowa. Potwierdzając wysoką jakość oferowanych usług, hotel ma przyjemność gościć coraz więcej zadowolonych gości – powiedział Rafał Kuczyński, dyrektor generalny hotelu.

 W imprezie udział wzięli m.in. Mark Nogal, wiceprezydent ds. operacyjnych Marki Hilton Garden Inn i Magdalena Sekutowska, dyrektor ds. rozwoju sieci w Europie Wschodniej i Polsce Hilton Worldwide. Główną atrakcją wieczoru był występ Sylwii Grzeszczak, młodej piosenkarki, która podbija właśnie listy przebojów, zdobywając też wiele nagród na swoje piosenki. Hotel przygotował tez dla gości bogatą ofertę atrakcji kulinarnych. Mogli oni poznać smaki różnych krajów m.in. kuchni japońskiej, hiszpańskiej i francuskiej. Był bar lodowy i zmrożone drinki w Cafe Globe oraz bogaty bufet dań ciepłych i zimnych w restauracji hotelowej. 4-gwiazdkowy hotel z widokiem na Wawel położony jest nad brzegiem Wisły, oferuje 154 pokoje, sale konferencyjna o pow. 350 kw. i centrum biznesowe oraz bezpłatny dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu z możliwością drukowania z pokoju.

  

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *