Wiosenne przebudzenie z siecią Accor – nowa kampania reklamowa

Do wiosennego przebudzenia zapraszają hotele sieci Accor ofertą 3=2. W wybranych 45 hotelach w Polsce marek: Sofitel, Novotel, Mercure, ibis i Orbis Hotels goście śpią trzy noce, a płacą tylko za dwie. 3=2 jest ogólnoświatową kampanią sieci hotelowej Accor.

Wiosna to idealna pora na inspirujące wyprawy, relaks z rodziną
i przyjaciółmi w największych polskich miastach i kurortach. To również świetna okazja na krótkie wyjazdy zagraniczne. Za jedynie 2/3 ceny wybrane hotele marki Sofitel, Novotel, Mercure, ibis
i Orbis Hotels oferują na 3 noce pełny komfort, wysoką jakość usług oraz szeroki wybór lokalizacji. Klienci, którzy chcą skorzystać z tej unikalnej promocji, powinni dokonać rezerwacji trzech nocy w okresie od 13 marca do 9 kwietnia na stronach accorhotels.com lub orbis.pl.

Odkrywanie przez trzy dni uroków malowniczego Krakowa wyniesie nas około 640 zł.
Za wycieczkę do Gdańska i trzydniowy pobyt nad morzem zapłacimy ok. 450 zł. Zaś wiosenne zakupy w Berlinie będą nas kosztować jedynie ok. 860 zł. Tylko tyle zapłacą dwie osoby za
3 noclegi  ze śniadaniami.

-    Rezerwacje dla użytkowników kart A|Club dostępne są od 6 marca do 13 marca 2012
-    Rezerwacje dla wszystkich osób nieposiadających kart A|Club od 13 marca do 9 kwietnia 2012
-    Oferta „3=2” trwa od 9 marca do 15 kwietnia 2012


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *