Odkrywanie Śląska z angelo Hotel Katowice

angelo Hotel Katowice wraz z Urzędem Miasta i Convention Bureau Katowice po raz drugi zorganizował imprezę promującą Górny Śląsk. „Discover Silesia” odbył się w dniach 2-4 marca i wzięło w nim udział prawie 90 osób.

angelo Hotel Katowice po raz drugi zaprosił do Katowic organizatorów wydarzeń, aby na własne oczy zobaczyli, jaki potencjał eventowy drzemie w Górnym Śląsku. „Discover Silesia” odbył się w dniach 2-4 marca i wzięło w nim udział 90 meeting plannerów z agencji eventowych i międzynarodowych korporacji. To już drugi event przygotowany przez angelo Katowice wspólnie z Urzędem Miasta, Convention Bureau i partnerami biznesowymi. Jego główną ideą było pokazanie zalet Górnego Śląska jako doskonałej destynacji turystyki biznesowej i konferencyjnej. Jak przyznaje Marcin Stańczyk, Kierownik Referatu Promocji UM Katowice: Partnerska współpraca z hotelem angelo w budowaniu atrakcyjności Katowic jako znaczącego ośrodka przemysłu spotkań od kilku lat przebiega wzorowo. Kolejny już wspólny projekt bez wątpienia pozwoli zmienić opinię o Katowicach wielu osób zajmujących się organizacją wydarzeń.

Discover Silesia był jednak eventem podwójnie trudnym do przygotowania. Po pierwsze jego celem było przełamanie stereotypów dotyczących Górnego Śląska i jego atrakcyjności turystyczno-eventowej. Po drugie zaproszeni goście, którzy na co dzień zajmują się organizacją imprez, oceniają wydarzenia przez pryzmat własnej pracy zawodowej. W opinii uczestników eventu angelo Hotel Katowice zdał ten egzamin na 5+.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *