Rusza Kazimierski Zdrój

W Janowcu k. Kazimierza Dolnego pod koniec kwietnia rusza 3-gwiazdkowy hotel Kazimierski Zdrój SPA & Wellness z 22 pokojami, strefą Wellness & SPA o pow. 350 mkw, częścią restauracyjną na 120 miejsc i dwoma salami konferencyjnymi łącznie na 100 osób.
Hotel usytuowany jest u zboczu góry Zamkowej z widokiem na panoramę doliny Wisły i Kazimierski Park Krajobrazowy. Otacza go stworzony w ramach inwestycji park leśny z pijalnią wody mineralnej i wiatą grillową z tarasem widokowym, która ma pełnić funkcję letniej restauracji. We wszystkich pokojach znajdują się m.in. mini bary, sejf, bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do internetu oraz zestaw do przygotowywania kawy i herbaty. Strefa SPA & Wellness składa się z basenu z hydromasażami i jacuzzi, sauny z koloroterapią, sali fitness oraz czterech gabinetów kosmetycznych i zabiegowych, oferowane są aqua-aerobik, aromaterapia i muzykoterapia. Właścicielem obiektu jest warszawska agencja aktorska dla dzieci Andy Max. Szacunkowy koszt wybudowania hotelu wynosi 7,7 mln zł., z czego ok. 2 mln zł pochodziło ze środków UE w ramach programu regionalnego dla Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *