Grand Cru w Gdańsku

Wiosną na Starym Mieście w Gdańsku otwarty zostanie 4-gwiazdkowy hotel Grand Cru z 50 pokojami, w których nowoczesność ma współgrać ze starodawną architekturą budynku. Będzie to szósty obiekt należący do sieci Dobry Hotel firmy GSH Mięczkowski.


W ceglanych ścianach tego butikowego hotelu znajdą się też trzy sale konferencyjne, mogące pomieścić do 100 osób, a w podziemiach restauracja na 60 osób z rozbudowaną kartą win. Hotel oferował też będzie zaplecze rekreacyjne, składające się sauny i salki fitness oraz parking. Hotel uruchomił już swój fanpage na Facebooku. Grand Cru, podobnie jak i pozostałe obiekty z sieci Dobry Hotel (Villa Sedan i Villa Aqua z Sopotu, Bonum i otwarty w połowie ubiegłego roku Arkon Park w Gdańsku oraz Unicus w Krakowie), nastawiony jest na gości biznesowych. Są to kameralne hotele utrzymane w butikowym stylu z częścią konferencyjną oraz niewielką strefą Wellness i dobrą kuchnią. Dobry Hotel to grupa obiektów hotelarsko–gastronomicznych, jak również firma oferująca usługi konsultingowe. Oprócz hoteli prowadzi też restaurację La Cantina w centrum biznesowym Arkońska Business Park w Gdańsku Oliwie. Sieć należy do trójmiejskiego businessmana Leszka Mięczkowskiego, który wcześniej był dyrektorem operacyjnym Qubus Hotel Management. Firma, będąc zarządcą obiektów, odpowiada za pełną działalność związaną z ich funkcjonowaniem oraz standard i jakość oferowanych w nich usług.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *