Wyróżniono najlepsze hotele 2012

Podczas gali finałowej, która odbyła się w warszawskiej 99 Restaurant&Bar, poznaliśmy laureatów plebiscytu Hotel Roku 2012. Organizatorem plebiscytu był HRS.pl - system rezerwacji hoteli online, a jego partnerami magazyn "Forbes" oraz tygodnik "Newsweek".
Była to pierwsza edycja tej imprezy. Hotele nominowane w dziesięciu kategoriach wybrali sami goście, użytkownicy portalu HRS, który w tym roku obchodzi podwójny jubileusz - 40-lecie istnienia firmy oraz 5-lecie obecności w Polsce.

"Jesteśmy wyjątkowym portalem, który skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i podróżujących służbowo. Chlubimy się tym, że współpracujemy z naszymi klientami i obsługujemy ich na bardzo prostych i przejrzystych zasadach. Jako firma jesteśmy neutralni i transparentni" - powiedział Łukasz Dąbrowski, Dyrektor Generalny HRS Polska.


Perła z Lwówka Śląskiego

Zdaniem głosujących w plebiscycie, na miano Hotelu Roku 2012 zasłużył Pałac Brunów z Lwówka Śląskiego. ”Chciałabym obiecać, że Pałac Brunów będzie Hotelem Roku co roku" - powiedziała Ilona Rzeźwicka, odbierająca dyplom dyrektor hotelu. "Niektóre hotele są nie tylko częścią naszej podróży, stają się jej celem. Dzieje się to z różnych powodów. Dla jednych może to być wyjątkowa architektura, dla innych lokalizacja lub serwis. Czytając opinie o tym hotelu, mieliśmy wrażenie, że wszystkie te elementy łączą się w jedną doskonałą całość" - chwalił zwycięski hotel Łukasz Dąbrowski. Pałac Brunów został również laureatem w kategorii zamki i pałace.


Nagrody również dla debiutantów


Za najlepszy debiut roku - kategoria premierowa - uznano Hotel Krasicki z Lidzbarka Warmińskiego. W pozostałych kategoriach zastosowano podział na hotele sieciowe (HS) i niezależne (HN). I tak zwycięzcami w kategorii hotele wypoczynkowe okazały się: Sheraton Sopot Conference Center & SPA (HS) i Hotel Haffner Sopot (HN). W kategorii hotele ekonomiczne triumfowały - Hotel Ibis Katowice Zabrze (HS) i Willa Orla z Zakopanego (HN). Za najlepsze hotele luksusowe uznano - Hyatt Regency Warsaw (HS) oraz Dwór Oliwski z Gdańska (HN). Laureaci w kategorii hotel SPA to Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów (HS) i Hotel Sand**** z Kołobrzegu (HN). Najlepszy serwis hotelowy mają - Best Western Gorzów Wielkopolski (HS) oraz Hotel Art Villa Residence w Warszawie (HN). W kategorii hotele biznesowe palma pierwszeństwa przypadła Hotelowi Focus z Łodzi (HS) i Hotelowi Airport Okęcie z Warszawy (HN). Natomiast w kategorii design zwyciężyły Hotel Monopol Katowice (HS) i Andel's Hotel z Łodzi (HN).


Galę poprowadziła dziennikarka TVN Beata Tadla, a muzycznym ukoronowaniem wieczoru był koncert finalistki "X-Factora", Ady Szulc.


Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.HRS.pl oraz www.hotelroku.com
HRS on Facebook: www.facebook.com/HRS


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *