Hotele ibis i ibis budget w Krakowie otwarte

16 kwietnia został oddany do użytku gości kompleks hoteli ekonomicznych – ibis i ibis budget Kraków Stare Miasto.


Kompleks hoteli Kraków Stare Miasto położony jest w ścisłym centrum miasta, przy ul. Pawiej,  
w bliskiej odległości od Wawelu i Rynku Starego Miasta,  niedaleko od dworca PKP i PKS.
Z myślą o najwyższej satysfakcji gości nowe hotele oferują m.in. klimatyzowane pokoje wyposażone w łazienkę oraz sale konferencyjne, nowoczesną restaurację Oopen Pasta & Grill, całodobowy bar z przekąskami i bufet śniadaniowy.

 

W kompleksie hotelowym ibis oraz ibis budget Kraków Stare Miasto goście mają do dyspozycji 302 pokoje. Przestrzenie w nowych hotelach są energetyczne, gościnne i nowoczesne. Dzięki ciepłemu i przyjemnemu wystrojowi, takie miejsca jak recepcja czy lobby, sprzyjają komunikacji i nawiązywaniu nowych kontaktów.

 

Ibis i ibis budget to ekonomiczne marki, które oferują kompletny zakres usług oraz najwyższy poziom obsługi i komfortu w swoim segmencie. Łączy je prostota, wygoda i świetna relacja jakości do ceny. Ibis dedykowany jest klientom wymagającym pełnego produktu o jednolitym standardzie usług. Ibis budget natomiast to przede wszystkim marka praktyczna i niezobowiązująca.  Gwarantuje podstawowe wartości dla gości, którzy oczekują niezależności i autentyczności.

 

W kompleksie ibis i ibis budget Kraków Stare Miasto  Dyrektorem Zarządzającym jest Małgorzata Kalinowska – Klimek. „Jestem przekonana, że nowy kompleks ibis i ibis budget będzie stanowił pierwszy wybór dla osób poszukujących w Krakowie hotelu, który cechuje się doskonałą relacją jakości do ceny, a dodatkowo jest położony w ścisłym centrum”- powiedziała Małgorzata Kalinowska – Klimek.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *