Hotel Gdańsk będzie gościł drużynę Hiszpanii

Z końcem marca UEFA finalnie wybrała HOTEL GDAŃSK jako oficjalne centrum transferowe podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Butikowy kompleks HOTEL GDAŃSK został jedynym hotelem transferowym w Gdańsku, jednym z dwóch z takich centrów w Trójmieście. Został wybrany spośród 160 zgłoszeń nadesłanych do UEFA. Przedstawiciele drużyny w czasie wizyt w Gdańsku zdecydowali o tym, że będzie to najlepszy hotel dla ich drużyny na pobyty tuż przed meczami.

Drużyna Hiszpanii rozegra wszystkie trzy mecze w swojej grupie w Gdańsku i będzie przez co najmniej 6 dni gościła w HOTELU GDAŃSK.

Drużyna zamieszka w części yachting HOTELU GDAŃSK, w której zostały już specjalnie wybrane pokoje dla poszczególnych zawodników. W czasie pobytów Hiszpanie będą korzystali z ekskluzywnego Med Spa w HOTELU GDAŃSK oraz nowoczesnego centrum konferencyjnego, gdzie będą odbywały się narady przedmeczowe, a także ewentualne konferencje prasowe. Hiszpanie przyjeżdżają z własną ochroną i kucharzem, a menu posiłków będzie ustalane we współpracy z Szefem Kuchni Restauracji HOTELU GDAŃSK i Brovarni Gdańsk.

Na początku maja odbędzie się spotkanie z przedstawicielami UEFA, podczas którego zostaną ustalone dalsze szczegóły związane z pobytami drużyny hiszpańskiej w HOTELU GDAŃSK.

Pobyt drużyny Hiszpanów w centrum Gdańska będzie niewątpliwie niepowtarzalną okazją do zobaczenia na żywo odjeżdżających spod hotelu na mecz Mistrzów Świata.

Butikowy kompleks HOTEL GDAŃSK obejmuje dwie wyjątkowe części – zabytkowy spichlerz z XVIII wieku oraz część yachting z pokojami w nowoczesnym stylu marynistycznym, a także ekskluzywne Med Spa, nowoczesne centrum konferencyjne z Kawiarnią HOTEL GDAŃSK, Restaurację HOTEL GDAŃSK i Brovarnię warzącą trzy gdańskie piwa. To wszystko, w połączeniu z najwyższym standardem usług i wielojęzycznym personelem, stwarza idealne otoczenie dla Mistrzów Świata – Drużyny Hiszpanii.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *