Zoover nagrodził najlepszy hotel w Polsce

Nagrody Zoover Awards dla najlepszych miejsc noclegowych zostały po raz kolejny przyznane. W Polsce główna nagroda wędruje do serca Małopolski, bowiem najlepszym okazał się Andel’s Hotel Cracow. Na miejscu drugim znalazł się hotel Olecki z Oświęcimia, a pierwszą trójkę zamyka warszawski hotel Radisson Blu Centrum. Nagrody dla najlepszych przyznano również w kategorii: kemping.

 

Nasi Użytkownicy przywiązują ogromną wagę do znanej na całym świecie polskiej gościnności. Nie jest ważne czy laureaci to hotele duże czy też małe, ale to czy goście czują się tam mile widziani. To niezmiernie ważne, aby goście czuli się wyjątkowo i chcieli wracać.


W tym roku, w kategorii najlepszy hotel, pierwsze miejsce zajął Andel’s Hotel Cracow. Użytkownicy Zoover dali wyraz swego zadowolenia i uznania, przyznając obiektowi wysoką notę, wynoszącą 9.2. Hotel został wyróżniony na Zoover za doskonałą lokalizację, gustownie urządzone pokoje oraz bardzo przyjazny personel.

 


Top 3 najlepszych hoteli w Polsce


1. Andel’s Hotel Cracow (Kraków) ****
2. Olecki (Oświęcim) ***
3. Radisson Blu Centrum (Warszawa)****
Top 3 najlepszych kempingów w Polsce
1. Waldgut - Leśny Dwor (Wolibórz)
2. Małe Miasto (Nowe Miasto Nad Wartą)
3. Kemping Pakośd (Pakośd k. Mielna)
Pełną listę zwycięzców można znaleźd pod adresem: www.zooverawards.pl

 

Kategorie


Zoover, niezależny portal o tematyce podróżniczej, już po raz czwarty nagrodził najlepiej oceniane, przez Użytkowników miejsca noclegowe, przyznając nagrody Zoover Awards oraz certyfikaty ‘Zoover Poleca’ i ‘Zoover Poleca Szczególnie’. Nagrody zostały przyznane we wszystkich europejskich krajach oraz w kilku popularnych miejscach poza Europą.


Najlepsze miejsca noclegowe w każdym kraju otrzymały nagrodę Zoover Award 2012. Miejsca, które uzyskały wyjątkowo wysokie noty (8.5 lub wyższe) otrzymały certyfikat ‘Highly Recommended’, czyli ‘ Zoover Poleca Szczególnie’. Również miejsca noclegowe, które na Zoover otrzymały nieco niższe noty, minimum 7.5 zasługują na wyróżnienie. To właśnie tym miejscom zostanie przyznany certyfikat ‘Zoover Recommended’, czyli ‘Zoover Poleca’.
Pełną listę zwycięzców można znaleźd pod adresem: www.zooverawards.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *