ibis Kaunas Centre na Litwie juz otwarty

Grupa Hotelowa Orbis otworzyła 16 kwietnia br. nowy obiekt na Litwie. Ibis Kaunas Centre to drugi, po Novotelu Vilnus Centre, obiekt zarządzany na Litwie przez Orbis S.A. Dyrektorem Zarządzającym nowym hotelem jest Kristina Matuleviciene.

 

Ibis Kaunas Centre położony jest w samym centrum Kowna, w odległości kilkuminutowego spaceru od zabytkowego Starego Miasta, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, a także niedaleko autostrady prowadzącej do Międzynarodowego Portu Lotniczego
w Kownie.

 

Hotel został zaprojektowany zgodnie z nowymi standardami marki. Wygląd przestrzeni publicznych jest nowoczesny i utrzymany w żywej kolorystyce. Ibis Kaunas Centre posiada 125 klimatyzowanych jedno-, dwu- i trzyosobowych pokoi z dostawką dla dziecka  do lat 12. Ich wystrój jest przytulny i komfortowy. Każdy z pokoi jest wyposażony w łazienkę i telewizor z płaskim ekranem z dostępem do wielu kanałów TV i możliwością podłączenia multimediów oraz  bezprzewodowy Internet.

 

Hotel posiada zaplecze konferencyjne, bar serwujący przekąski 24 godziny na dobę i parking. W restauracji Oopen Pasta & Grill klienci mogą korzystać z nowego menu, które daje możliwość samodzielnego skomponowania dania wybierając spośród makaronów, ryb i mięs z grilla.

 

Na wiosnę otworzyliśmy już trzy hotele: kompleks ibis i ibis budget w Krakowie, a także ibis
w Kownie. W maju dołączą do tej grupy jeszcze dwa obiekty: ibis i ibis budget Reduta Warszawa. Łącznie w 2012 roku zwiększamy potencjał naszej sieci w sektorze ekonomicznym aż o 22%,
co z pewnością umocni nas na pozycji lidera rynku
”- powiedziała Joanna Świerkosz, Dyrektor ds. Marketingu Grupy Hotelowej Orbis.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *