IX Puchar Zjednoczonej Europy pod sponsorską opieką kołobrzeskiego baltic plaza hotel mediSPA & tit

W dniach 1-2 maja 2012 roku w Amber Baltic Golf Club w Kołczewie, koło Międzyzdrojów odbędzie się dziewiąta już edycja turnieju „Puchar Zjednoczonej Europy”. Turniej odbywa się w rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej (01.05.2004), a sponsorem tegorocznej edycji jest baltic plaza hotel mediSpa & fit**** w Kołobrzegu.

 

Do zawodów zgłosiło już swój udział wielu czołowych golfistów łącznie ze zwycięzcą ubiegłorocznej edycji turnieju Piotrem Dąbrowickim. Rywalizacja zapowiada się bardzo udanie, tym bardziej, że od ubiegłego roku zawody rozgrywane są na 36 dołkach (2 dni turniejowe). Dodatkową atrakcją będzie w tym roku konkurs „Longest driver” na dołku nr 18.

 

Sponsor turnieju, baltic plaza hotel mediSPA & fit**** ufundował atrakcyjne nagrody w postaci pobytów w Hotelu z programem relaksacyjnym stworzonym specjalnie dla golfistów. Aromatyczne kąpiele i masaże przygotowane zostały specjalnie, by zawodnicy po trudach turnieju mogli się odprężyć i z nowymi siłami przystąpić do dalszych treningów oraz kolejnych turniejów.

 

baltic plaza hotel mediSPA & fit**** oferuje 77 nowocześnie i elegancko wyposażonych dwu- i trzypokojowych apartamentów, każdy z aneksem kuchennym i tarasem. To sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi, zwłaszcza, że Hotel oferuje wiele udogodnień dla rodziców i atrakcji dla najmłodszych.

 

Główną siłą Baltic Plaza jest przemyślana oferta medi SPA. Hotel proponuje szeroką gamę zabiegów z zakresu fizjoterapii uzdrowiskowej i rehabilitacji. Goście mogą korzystać z doskonałych programów prozdrowotnych opracowanych przez wysokiej klasy specjalistów zgodnie z holistycznym rozumieniem zdrowia i choroby.

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *