Qubus Hotel Gdańsk i Kraków zapraszają na malownicze rejsy hotelowymi Q-łódkami

W tym roku Qubus Hotel Gdańsk i Kraków przygotowały dla Gości hotelowych niecodzienną atrakcję - darmowe rejsy hotelowymi Q-łódkami. Dzięki temu klienci Hotelu i restauracji mogą zrelaksować się na 45 minutowych rejsach.

"Rejs rozpoczyna się zawsze z przystani przy hotelu, a w czasie podróży po spokojnej rzece Motławie nasi Goście zobaczą min. piękną, gdańską Starówkę, ale także poznają urokliwe zakątki rzeki Motławy. Jest to także wspaniała możliwość zrelaksowania się po pysznym obiedzie, bo w tym roku postanowiliśmy zaproponować tę atrakcję także Gościom naszej restauracji” mówi dyrektor Qubus Hotel Gdańsk Rafał Wilich.

Podczas podróży z burty gdańskiej łodzi można podziwiać Zieloną Bramę, Żurawia, majestatyczny budynek Filharmonii i Targ Rybny. Jednym z ważniejszych punktów rejsu jest także ujście Motławy do Martwej Wisły, gdzie znajduje sie Stocznia Gdańska – kolebka Solidarności.

Rejsy odbywać będą się codziennie od godziny 10:00 do 16:00, a na życzenie Gości w weekendy organizowane są także specjalne dwugodzinne wyprawy Q-łódką do Westerplatte.

„W Krakowie za to Q-łódka zabierze nas w rejs po Wiśle, który jest organizowany od poniedziałku do niedzieli. Co pełną godzinę od 10:00 do 17:00 zapraszamy naszych Gości na 25-minutową wyprawę. Na łodzi mieści się 12 osób. Jest to atrakcja skierowana wyłącznie do gości hotelowych, znajduje się bowiem w standardowej cenie noclegu – mówi Agnieszka Mróz Kierowinik ds. Sprzedaży i Marketingu Qubus Hotel Kraków.

Pasażerowie Q-łódki w Krakowie będą podziwiać z łodzi  dzielnicę Kazimierz,  Kościół Św Stanisława na Skałce w oddali  Kopiec Kościuszki a także Centrum Kultury Japońskiej Manggha  i Wzgórze Wawelskie.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *