Aukcja Młodej Sztuki w Art Hotelu

W piątek 1 czerwca o godzinie 20 w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się Aukcja Młodej Sztuki, która zainauguruje działalność Wrocławskiego Domu Aukcyjnego prowadzonego przez Galerię DNA.

Na Aukcji zostanie zaprezentowanych 50 prac 50 artystów. Oprócz obrazów znajdą się na niej grafiki oraz rysunki. Cena wywoławcza każdego dzieła wyniesie 500 zł. Autorzy to przede wszystkim obiecujący artyści młodego pokolenia: absolwenci oraz studenci uczelni artystycznych, stypendyści Ministra Kultury oraz zagranicznych szkół wyższych, laureaci polskich i międzynarodowych konkursów. Wśród nich znajdą się m.in. Justyna Jabłońska, Viola Tycz, Przemysław Sławik, Maja Wolf i Magdalena Gryska.

- Poprzez naszą Aukcję chcielibyśmy przybliżyć szerszemu odbiorcy, jak zróżnicowane i interesujące jest dzisiejsze malarstwo oraz jak za niewielkie pieniądze można dopełnić nasze wnętrza czymś intrygującym i oryginalnym zarazem – mówi Karolina Gonera, manager Galerii DNA.

Prace będzie można licytować na trzy sposoby: osobiście, przez telefon oraz za pośrednictwem pracownika WDA, który będzie reprezentował osobę zainteresowaną na sali aukcyjnej. Obiekty przeznaczone na Aukcję można oglądać w dniach 21-31 maja w Galerii DNA przy ul. Grodzkiej 5 oraz w Art Hotelu przy ul. Kiełbaśniczej 20. Katalog dzieł do pobrania, formularz rejestracyjny dla uczestników, a także szczegóły dotyczące Aukcji dostępne są na stronie internetowej www.dnagallery.pl.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *