Best Western zawita nad polski Bałtyk

Best Western kontynuuje niezwykle dynamiczny rozwój na polskim rynku,  zmierzając jednocześnie do dywersyfikacji swojej oferty. Sieć kojarzona do tej pory głównie z biznesem, rozszerza swoją siatkę o kolejny obiekt w atrakcyjnej lokalizacji turystycznej. Niebawem dołączydo niej pierwszy hotel położony nad polskim morzem - BEST WESTERN Łeba.

BEST WESTERN Łeba zlokalizowany w pobliżu szerokiej, piaszczystej plaży, w otoczeniu lasów, umożliwi gościom komfortowy wypoczynek. Obiekt udostępni 32 przestronne, klimatyzowane pokoje z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Dodatkowo ten trzygwiazdkowy hotel zaoferuje bogatą ofertę rehabilitacyjną.

Znakomita lokalizacja hotelu Best Western Łeba będzie wyjątkową propozycją dla turystów indywidualnych. Rozszerzenie oferty o hotel skierowany głównie do rodzin jest kolejnym dowodem na elastyczność naszego modelu franczyzowego – mówiGheorghe Marian Cristescu, Regionalny Dyrektor sprzedaży Best Western na Polskę. Nie oznacza to, że zapomnieliśmy o klientach biznesowych. Pierwszy nadmorski hotel Best Western udostępni bowiem centrum konferencyjne obejmujące dwie w pełni wyposażone sale, umożliwiające zorganizowanie spotkania dla ponad 100 osób – dodaje.

Koszt modernizacji obiektu sięgnie kwoty 3,5 mln złotych. Zmieniana jest obecnie aranżacja wnętrz oraz wyposażenie pokoi. Dodatkowo, w najbliższym czasie zainstalowany zostanie inteligentny system zarządzania całym obiektem. Hotelowa restauracja All Seasons zaserwuje specjały kuchni polskiej, nie zabraknie w niej też dań międzynarodowych. Prace powoli dobiegają końca, zatem BEST WESTERN Łeba jeszcze przed jesienią tego roku stanie się pełnoprawnym członkiem sieci.

Inwestor obiektu, Krzysztof Siemianowicz, już po raz drugi zdecydował się na przyłączenie swojego hotelu do sieci Best Western. Od października 2011 roku doskonale radzi sobie bowiem należący do niego BEST WESTERN Gorzów Wielkopolski.

Hotel w Gorzowie Wielkopolskim, po przystąpieniu do sieci Best Western, zanotował w ostatnich sześciu miesiącach widoczny wzrost liczby gości, zarówno tych z zagranicy, jak i przedstawicieli dużych korporacji działających na rynku polskim. Korzyści, jakie widzimy we współpracy z największą na świecie rodziną hotelową, przekonują nas, że podobne wyniki osiągniemy w Łebie – stwierdził inwestor hoteli BEST WESTERN Łeba oraz BEST WESTERN Gorzów Wielkopolski.

Przyłączenie do sieci Best Western daje inwestorom wymierne korzyści, a proponowany przez nas model biznesowy zyskuje coraz większe uznanie. Przykładem zaufania tej formie franczyzy jest właśnie Krzysztof Siemianowicz, który w przeciągu bardzo krótkiego czasu otwiera drugi hotel pod marką Best Western - podsumowuje Gheorghe Marian Cristescu.

Propozycja obiektu, będzie skierowana przede wszystkim do rodzin z dziećmi. BEST WESTERN Łeba sprosta bowiem wymaganiom gości poszukujących ośrodków, które są w stanie zagwarantować rozrywkę dla dorosłych, jak i wypełnić czas dzieciom. Powstaje tam właśnie specjalne hotelowe skrzydło przystosowane dla najmłodszych. Rodzice będą mogli oddać swe pociechy pod całodzienną opiekę, by w pełni korzystać z uroków urlopu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Best Western zawita nad polski Bałtyk

  1. Witam jak można wprowadzić hotel do tej sieci hotelowej, ile taka operacja kosztuje i z czym się wiąże? Czy to faktycznie się opłaca? Są tu hotelarze którzy już dokonali takiej operacji? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *