Uczą się przez zabawę

W kwietniu rozpoczęła się czwarta już edycja Johnnie Walker Master of Bar Administration Prestige Club. W tym roku w ramach JW MBA odbędą się trzy spotkania, które wyłonią najlepszych barmanów wg standardów Every Serve Perfect ESP Diageo, przede wszystkim dzięki możliwości sprawdzenia własnych umiejętności podczas jedynych w Polsce zawodów Every Serve Perfect.

Every Serve Perfect (ESP) to niepowtarzalny styl barmański wprowadzony przez Diageo Polska podczas III edycji JW MBA. Jego wyjątkowość polega przede wszystkim na połączeniu tego, co najlepsze w stylu klasycznym i stylu Flair, a przede wszystkim na doskonaleniu perfekcyjnego serwowania koktajli w oparciu o międzynarodowe standardy barmańskie.

To wykorzystanie stylu Working Flair, bez elementów Exhibition, czyli bez jednoczesnego podrzucania wielu elementów czy cyrkowej żonglerki. Do udziału w zajęciach zaproszonych zostało 100 starannie wyselekcjonowanych barmanów z najlepszych lokali w Polsce.

Program ma na celu podniesienie kwalifikacji i utrzymanie więzi z barmanami z najbardziej prestiżowych polskich klubów oraz wzmocnienie pozytywnego wizerunku marek z portfolio Diageo Polska w sektorze HoReCa.


Integralną częścią tegorocznej edycji Programu jest aktywność Mystery Shopper, program lojalnościowy oraz newsletter "JW MBA News", poświęcony nowościom w trendach barmańskich na świecie oraz prezentujący osiągnięcia zawodowe wyróżniających się barmanów i ich lokali.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *