Accor zainwestował w Novotele

Accor zainwestował przed Euro 2012 w modernizację swoich hoteli Novotel w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach. Zmiany dotyczą pokoi i powierzchni ogólnodostępnych: lobby, recepcji, barów i restauracji. Hotele zmieniły kolorystykę oraz wystrój i aranżację wnętrz. – Projekty przygotowano tak, aby przestrzenie wspólne były nieskomplikowane, ale z drugiej strony nowoczesne, komfortowe i przyjazne. Jesteśmy przekonani, że nowe wnętrza znajdą swoje uznanie w oczach naszych klientów – powiedziała Sabina Niewęgłowska, Brand Manager sieci Novotel w Polsce.


Do odnowionych wnętrz zaprasza m.in. Novotel Warszawa Airport. Oblicze zmieniło lobby, recepcja, bar, restauracja, a także część pokoi. Pomieszczenia ogólnodostępne zostały zaaranżowane w nowoczesnej stylistyce z ciepłymi odcieniami fuksji i oranżu. – W wystroju części publicznych opieramy się na geometrycznych kształtach, prostocie i funkcjonalności. Kolory, które zostały użyte wprowadzają w dobry nastój i dodają energii – mówi Agnieszka Kowalska, architekt z biura projektowego Tremend, które przygotowało projekt renowacji. Novotel Warszawa Airport oferuje 281 pokoi oraz dziewięć sal konferencyjnych dla ponad 700 osób. Jednym z atutów hotelu, jest to, że jako jedyny w Warszawie posiada zewnętrzny basen.

 W Novotelu Gdańsk Centrum generalną modernizację przeszły sale konferencyjne, recepcja, bar, restauracja i hol. Aranżacje nawiązują do nadmorskiego charakteru miejsca. Główne kolory – błękit i biel oraz srebrne i szklane elementy wyposażenia powiększają optycznie przestrzeń, a użycie nowych technologii, m.in. zastosowanie dynamicznego oznakowania recepcji, ma dodać nowoczesnego charakteru wnętrzom. Aranżacją hotelu zajęli sie projektanci z Kaczmarek Studio. Novotel Wrocław zmienił wystrój lobby, restauracji i baru oraz części pokoi. Nowoczesna stylistyka, proste, wyraziste formy oraz ciepłe akcenty czerwieni mają stwarzać atmosferę komfortu i kreować pozytywną energię.

 

Renowację przeszło także część pokoi. Teraz są one jasne i przestrzenne, z dodatkami w żywych kolorach. Projekt przygotowała pracownia Studio Virgo, Obiekt posiada 145 pokoi i cztery sale konferencyjne na 300 gości. Wnętrza odnowił też hotel Novotel Katowice Centrum. Ich design opiera się na naturalnej kolorystyce uzupełnionej o energetyzujące akcenty czerwieni i brązu oraz na geometrycznych kształtach mebli. Gra ciepłych kolorów i ciekawych form jest zasługą architektów ze studia Cube 27. Do dyspozycji gości jest 300 pokoi i sześć sal konferencyjnych.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Accor zainwestował w Novotele

  1. Bardzo fajnie, szkoda tylko, że w Novotelu Wrocław (nie wiem jak innych) nie ma klimatyzacji w pokojach…

  2. Niestety w polskich hotelach klimatyzacja to rarytas. Zdarzają się nawet hotele w nadmorskich kurortach, profilujące się na ekskluzywne w których o takim luksusie jak klimatyzacja można tylko pomarzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *