Nowi dyrektorzy w hotelach Mercure

Z początkiem lipca w trzech hotelach Grupy Hotelowej Orbis: Mercure Zamość Stare Miasto, Mercure Skalny Karpacz oraz Mercure Poznań, powołani zostali nowi dyrektorzy.

 

Z Karpacza do Zamościa

Anna Pitek-Polańska – dotychczas dyrektor Hotelu Skalny w Karpaczu został dyrektorem Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto (dawny Orbis Zamojski). Anna Pitek-Polańska ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Pracę w Grupie Hotelowej Orbis rozpoczęła w 2007 roku na stanowisku recepcjonistki w Mercure Panorama Wrocław. Następnie w hotelu Mercure Skalny Karpacz awansowała na zastępcę kierownika recepcji i rezerwacji, gdzie po roku została mianowana zastępcą dyrektora ds. sprzedaży. W trakcie kariery w Grupie Accor Anna Pitek-Polańska uczestniczyła w programie Top Talent 2011.

 

Z Sosnowca do Karpacza

Od 1. sierpnia miejsce Anny Pitek-Polańskiej w Mercure Skalny Karpacz zajmie Rafał Gucia, który pełnił obowiązki dyrektora hotelu Orbis Aria Sosnowiec. Rafał Gucia jest absolwentem Wydziału Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W Grupie Hotelowej Orbis rozpoczął pracę w lutym 2003 roku na stanowisku kierownika działu marketingu w Mercure Kasprowy w Zakopanem, gdzie po roku awansował na kierownika działu hotelowego. Od września 2007 r. przez 4,5 roku był zastępcą dyrektora hotelu Novotel Katowice Centrum. W tym samym roku uczestniczył również w programie „Oxygen”.

 

Z Gdańsk a do Poznania

Nowego dyrektora będzie miał od wakacji również hotel Mercure Poznań. Grażyna Kania, obecnie pełniąca obowiązki dyrektora generalnego Mercure Gdańsk Hevelius, od 1 lipca obejmie to samo stanowisko w poznańskim obiekcie. Grażyna Kania, magister prawa, absolwentka Lubelskiej Szkoły Biznesu i Uniwersytetu w Lancashire w Wielkiej Brytanii, pracę w Grupie Hotelowej Orbis rozpoczęła w roku 1994 w hotelu Orbis Unia. W Lublinie pełniła obowiązki Business Centre Managera oraz Managera ds. marketingu i sprzedaży. Od roku 2001 obejmowała stanowiska dyrektora generalnego w hotelach Mercure Lublin i Mercure Panorama we Wrocławiu. Grażynę Kanię na stanowisku dyrektora hotelu Mercure Gdańsk Hevelius zastąpił Grzegorz Uszycki, wcześniej prezes spółki Orbis Transport, sprzedanej ostanio przez Orbis SA.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *