Restauracja Mistrzów w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach

Restauracja Mistrzów Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, należącego do sieci Polish Prestige Hotels & Resorts, jak co roku, gościła wszystkich, którzy odwiedzili Stare Jabłonki podczas trwania zawodów siatkówki plażowej World Tour. Zawody już od dziewięciu lat organizuje Hotel Anders.

 

Pięć dni, sześć sław polskiej gastronomii, dwunastu uczniów szkół gastronomicznych, setki gości, jedno miejsce – Restauracja Mistrzów w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

Pomysłodawcą, organizatorem i dobrym duchem Restauracji Mistrzów jest Dariusz Struciński, Szef Kuchni Hotelu Anders.

Rok 2012 należał do kuchni polskiej we współczesnym wydaniu i nowych aranżacjach. W Menu znalazły się, m.in.: maczanka krakowska, pierogi z kaszanką, burak pieczony przekładany kozim twarogiem czy policzki cielęce w kardamonie.

 

Restauracja Mistrzów cieszyła się ogromną popularnością wśród Gości, którzy dzień w dzień do ostatniego miejsca zapełniali jej podwoje. Niestraszne im były również kolejki, jakie ustawiały się przed wejściem, aby móc skosztować specjałów przyrządzanych przez Mistrzów. Gwar, zapach dań oraz uśmiechy na ustach Mistrzów witały przybywających do Restauracji Gości.

 

Restauracja to nie tylko Mistrzowie – w tegorocznej edycji szefom kuchni pomagało wybranych 12 uczniów szkół gastronomicznych z Warszawy i Olsztyna. Nie zabrakło również nowości. Z dalekiej Italii przyjechała specjalna, fantastycznie wyposażona ultra nowoczesna kuchnia na wielkim tirze, serwująca kuchnię włoską, w tym m.in., doskonałego łososia z warzywami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.