„Okrągła” kategoryzacja Hotelu Grot

Ostatniego dnia czerwca Hotel Grot w Malborku, który okazał się 1500. skategoryzowanym hotelem w Polsce, otrzymał z rąk przedstawicieli redakcji i wydawnictwa PWS ProMedia, pamiątkowy dyplom Hotelarza i powołanej z inicjatywy miesięcznika Gildii Skategoryzowanych Obiektów Noclegowych.

Hotel otrzymał również prezent ufundowany przez firmę Polor - wielofunkcyjny wózek do pełnej obsługi hotelowej. - Jestem zaskoczony i bardzo się cieszę - powiedział Dariusz Grzesik, dyrektor trzygwiazdkowego hotelu Grot i jego współwłaściciel.
- Nie brałem w ogóle pod uwagę, by budowany przez nas hotel nie był obiektem skategoryzowanym.

Przy wyborze hotelu goście kierują się standardem pokoi, ich wyposażeniem i jakością serwisu,
a najlepszą informacją i zarazem rekomendacją o tych
cechach hotelu jest właśnie
posiadana kategoria - mówi Dariusz Grzesik.
Hotel Grot otrzymał z rąk przedstawicieli redakcji "Hotelarza" i wydawnictwa PWS ProMedia, pamiątkowy dyplom Gildii Skategoryzowanych Obiektów Noclegowych w Polsce, której celem działania jest wspieranie rozwoju najwyższych standardów świadczenia usług hotelarskich w Polsce i promocja kategoryzacji obiektów noclegowych.
Hotel otrzymał również "upominek" od szczecińskiej firmy Polor, która oferuje urządzenia czyszczące i środki czystości dla wszelkiego rodzaju obiektów, w tym hoteli.

Nagrodę, którą jest wielofunkcyjny wózek hotelowy SKAT 11, służący m.in. do zapewnienia odpowiedniej obsługi pokoi hotelowych wręczył, a raczej wtoczył przed oblicze dyrektora hotelu Pan Remigiusz Gumoś z oddziału firmy Polor w Gdyni.
Hotel Grot oferuje 49 miejsc noclegowych, parking i restaurację. Właścicielem obiektu jest Zakład Produkcji Cukierniczej "Malborżanka" prowadzony przez Dariusza Grzesika i Piotra Derę. 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *