Thalgo & Simple CP

Marka Thalgo na ekskluzywnych spotkaniach Simple Creative Products…

Marka Thalgo jako lider w branży kosmetyków profesjonalnych w Polsce i na świecie oraz gwarancja prestiżu,  będzie obecna na październikowych spotkaniach organizowanych dla Klientek Simple Club, podczas których odbywa się prezentacja limitowanej kolekcji ekskluzywnych sukni wieczorowych BOUTIQUE.  Spotkania odbywają się w butikach Simple Creative Products w całej Polsce. Biorą w nich udział najwierniejsze Klientki marki Simple CP, które mają szansę jako pierwsze obejrzeć limitowaną kolekcję.  Dodatkowo Klientki otrzymują specjalnie dla nich przygotowany prezent, możliwość uzyskania rabatu 10% na zabiegi pielęgnacyjne Thalgo/Ella Bache z kartą Simple Club w Autoryzowanych Gabinetach i SPA* oraz szansę na otrzymanie zestawu kosmetyków marki Thalgo.

Simple Creative Products to ekskluzywna marka modowa obecna na polskim rynku od 1993r. Projektantka marki, Lidia Kalita w unikalny sposób łączy prostotę i elegancję, jednocześnie wyznaczając odważne trendy w modzie.  Simple Creative Products to przede wszystkim wysoka jakość, perfekcyjne wykonanie, funkcjonalność oraz ciekawy design z myślą o kobietach, które nie tylko śledzą najnowsze trendy w modzie, ale także kreatywnie je przetwarzają, dopasowując do własnego stylu życia i osobowości.

Thalgo wraz z Simple zapraszają do tego wyjątkowego świata, w którym można pozwolić sobie na odrobinę luksusu oraz zadbać o kobiece piękno.

 

*Rabat 10% na zabiegi pielęgnacyjne Thalgo/Ella Bache z kartą Simple Club w Autoryzowanych Gabinetach i SPA obowiązuje od 1 października 2012 do końca 2012 r.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *