Nowe kompaktowe kamery Bosch serii Advantage Line

Bosch Security Systems rozbudowuje serię produktów Advantage Line. Wprowadza do niej trzy kompaktowe kamery analogowe do zastosowań wewnętrznych.

Modele VDC-275-10 i VDN-276-10 są stylowymi kamerami kopułkowymi do zastosowań wewnętrznych. Gwarantują wyjątkowo wysoką rozdzielczość obrazu, również w wymagających warunkach oświetleniowych. Wyposażone są w przetwornik obrazu CCD 1/3” 960H i mają szeroki zakres dynamiki oraz cyfrowy system tłumienia szumów. 

Nowa kamera kopułkowa VDN-295-10 do zastosowań wewnętrznych zapewnia szeroki zakres dynamiki (Wide Dynamic Range; WDR) i jest wyposażona w zaawansowany system cyfrowego tłumienia szumów (3DNR). Umożliwia zaprogramowanie aż 15 stref prywatności. 

Wprowadzane właśnie do Advantage Line kamery są dostępne w wersji kolorowej (VDC) oraz dzień/noc (VDN). Modele VDN zapewniają najwyższą jakość obrazu niezależnie od pory dnia. W zależności od natężenia oświetlenia kamera automatycznie zmienia tryb pracy z kolorowego na monochromatyczny. 

Wszystkie trzy modele są łatwe w instalacji. Pozycję kopułki można regulować w trzech osiach. Z kolei cztery strefy prywatności oraz wykrywanie ruchu można zaprogramować przy pomocy prostego menu.

– Małe instalacje i wysoka jakość - te dwie rzeczy nie powinny się wykluczać i dlatego powstała seria produktów Advantage Line – podkreśla Bożena Wicha, Product Manager Bosch Security Systems. 

Seria Advantage Line została zaprojektowana z myślą o małych i średnich zastosowaniach. Zadebiutowała na rynku w połowie 2011 roku i od tego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego jest stale rozszerzana o nowe produkt. Wszystkie urządzenia serii wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością. Są łatwe w montażu, konserwacji i obsłudze. Rozwiązania Advantage Line oferują optymalną liczbą funkcji przez co zapewniają oszczędność czasu i kosztów.

Od sierpnia funkcjonuje infolinia Advantage Line. Bosch Security Systems udziela za jej pomocą wsparcia technicznego oraz informacji o aktualnych promocjach. Wystarczy zadzwonić pod numer: +48 22 206 4000 (koszt połączenia jest zgodny ze stawkami operatora) lub wysłać wiadomość na adres: AdvantageLine-Support@bosch.com.

Bosch Security Systems oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczeń, ewakuacji i nagłośnienia. W skład oferty wchodzą systemy telewizji dozorowej, kontroli dostępu, alarmowe, sygnalizacji pożarowej, nagłośnieniowe, kongresowe oraz tłumaczeń symultanicznych. Systemy Bosch stanowią doskonałe rozwiązanie w wielu zastosowaniach, zarówno w instytucjach rządowych, obiektach użyteczności publicznej, jak również budynkach komercyjnych, szkołach i domach. Liczne nagrody branżowe, certyfikaty jakości oraz różnorodna lista obiektów referencyjnych m.in. Stadion Narodowy w Warszawie, PGE Arena w Gdańsku czy Polska Prezydencja, potwierdzają bogate doświadczenie i sukcesy na rynku systemów zabezpieczeń. Jeśli wymagasz rozwiązań, na których możesz polegać, wybierz Boscha.

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Działy przedsiębiorstwa: Technika Motoryzacyjna, Technika Przemysłowa, Dobra Użytkowe i Techniczne Wyposażenie Budynków, w których zatrudnionych jest ponad 300 000 pracowników, odnotowały w 2011 obrót w wysokości 51,4 mld euro (dane szacunkowe). Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz przeszło 350 spółek zależnych i regionalnych w 60 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie. W roku 2011 Bosch przeznaczył ponad 4 mld euro na badania i rozwój oraz zgłosił ponad 4 100 patentów na całym świecie. Produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia ludzi, oferując im innowacyjne i praktyczne rozwiązania.

Więcej informacji: www.bosch.comwww.bosch-press.com,www.bosch.pl

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.