Nowe hotele Inpro

Firma developerska Inpro zbuduje na położonej w Mikołajkach wyspie na Jeziorze Mikołajskim czterogwiazdkowy kompleks hotelowo-apartamentowy z salami konferencyjnymi i ośrodkiem SPA. Inpro odkupiło atrakcyjnie położony teren od niemieckiej spółki Insel hotel, która nabyła wyspę pod koniec lat 90. z zamiarem stworzenia na niej kompleksu hotelowo- gastronomicznego.

Jednak po doprowadzeniu gmachu do stanu surowego otwartego i połączeniu wyspy z lądem pomostem, gdy Najwyższa Izba Kontroli stwierdziła nieprawidłowości przy sprzedaży gruntu, prace przerwano. Niewykończony obiekt, który kilka razy był ofiarą podpaleń, jest obecnie ruiną. Nowy kompleks może powstać w ciągu najbliższych dwóch, dwóch i pół lat. Wcześniej, bo jesienią ma zostać otwarty dwugwiazdkowy hotel Oliwski położony na skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Grunwaldzkiej w Gdańsku. W hotelu będą 54 komfortowe pokoje, restauracja i sala konferencyjna na 120 osób. Spółka Inpro mająca siedzibę w Gdańsku-Oliwie jest również właścicielem czterogwiazdkowego hotelu Dom Zdrojowy w Jastarni.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *