Nowe hotele w sieci Polish Prestige Hotels & Resorts

Rada Hoteli Polish Prestige Hotels & Resorts postanowiła przyjąć do swego grona kolejne trzy hotele: Hotel Mazurkas z Ożarowa Mazowieckiego, Hotel Krynica z Krynicy-Zdroju oraz Haston City Hotel z Wrocławia. Wszystkie są obiektami czterogwiazdkowymi.

Hotel Mazurkas powstał w roku 2001 i aktualnie oferuje swym Gościom 158 komfortowych pokoi. W 2007 roku powstało nowoczesne Centrum konferencyjne MCC Mazurkas Conference Centre, oddające do dyspozycji 35 sal konferencyjnych oraz 3500 m2 powierzchni wystawienniczej.
Hotel Krynica, położony malowniczo na zboczu Beskidu Sądeckiego, dysponuje 147 komfortowymi pokojami i apartamentami, w których wypoczywać może aż 299 osób. Z okien i balkonów hotelu rozpościera się malowniczy widok na panoramę Krynicy-Zdroju, a także na Górę Parkową i zbocza Góry Krzyżowej.
Z kolei Haston City Hotel to luksusowy obiekt biznesowy, położony w niezwykle dogodnej lokalizacji – przy głównej drodze wyjazdowej w kierunku Poznania. Lokalizacja hotelu w bliskiej odległości od ścisłego centrum Wrocławia pozwala w łatwy i wygodny sposób dostać się do najważniejszych miejsc w mieście. Hotel jest idealnym miejscem zarówno dla Gości indywidualnych (111 nowoczesnych, dźwiękoszczelnych i klimatyzowanych pokoi), jak i biznesowych (wykwalifikowany i doświadczony personel i wysokiej jakości sprzęt audiowizualny).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

5 komentarzy do “Nowe hotele w sieci Polish Prestige Hotels & Resorts

  1. łańcuchy to są na koła. PPH to towarzystwo wzajemnej adoracji i nie sądzę, żeby hotele miały jakąkolwiek korzyść z uczestnictwa w tej inicjatywie.

  2. wg mnie najlepszym hotelem w PL jest Gdyński Longstay Aparthotel ale o ile mi wiadomo nie jest cześcią żadnej sieci..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *