Grudzień: Czarny Groń w Rzykach Praciakach

W Rzykach Praciakach koło Andrychowa w kompleksie rekreacyjnym powstaje Hotel & Spa Czarny Groń z 38 pokojami, czterema salami konferencyjnymi i Światem SPA. Jego otwarcie planowane jest pod koniec roku.

 


Już teraz Czarny Groń w Beskidzie Małym oferuje SKI Centrum, parki linowe, mały park dla dzieci, wieżę lotów, sztuczny stok i kort tenisowy, który w zimie zamieniany jest na sztuczne lodowisko. Goście mogą wynająć pokoje w funkcjonującej od 2009 Oberży, będącej przede wszystkim restauracją. Dodatkowo do dyspozycji pozostaje dziewięć domków gościnnych oraz pensjonat Pracica. W części SPA znajdą się: basen, jacuzzi, sauna sucha, mokra i ziołowa oraz gabinety odnowy biologicznej. W hotelu zaplanowano też cztery sale konferencyjne, w tym salę balowo-konferencyjną na ok 200 osób. Uzupełnieniem oferty będzie klub nocny. Dyrektorem hotelu została Marta Komar, która ostatnio była kierownikiem recepcji w 5-gwiazdkowym Mamaison Hotel Le Regina w


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *