Sieć Focus Hotels partnerem strategicznym KSW

Polska sieć Focus Hotels, została partnerem strategicznym zbliżającej się gali Konfrontacji Sztuk Walki. Wydarzenie odbędzie się w czerwcu w Ergo Arenie w Gdańsku.  W ramach współpracy,  organizatorzy i część uczestników KSW nocuje w  hotelu Focus Gdańsk. Jest to kolejne tego typu wydarzenie, w którym aktywnie uczestniczy sieć Focus Hotels.


W ramach współpracy, Hotele Focus po raz kolejny uczestniczyć będą w organizacji eventu Konfrontacji Sztuk Walki, która jest największą federacją MMA w Europie. Tym razem będzie to 23 gala, która odbędzie się ósmego czerwca w znanym nadmorskim obiekcie sportowym, w Ergo Arenie w Gdańsku.


- Jest to już kolejna gala KSW, której jesteśmy partnerem. Podpisana wcześniej umowa, obejmuje współpracę całej sieci, czyli także naszych pozostałych obiektów. Hotele Focus oraz Konfrontacja Sztuk Walki, to dwie młode i prężnie działające polskie marki. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu, iż połączyliśmy siły i głęboko wierzymy, że ta współpraca zakończy się pełnym sukcesem- mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.


Do największych gwiazd, które będą się pojedynkować na czerwcowej gali, zaliczyć należy między innymi Mariusza Pudzianowskiego, Mammeda Khalidowa oraz Krzysztofa Materlę. Głównym patronem medialnym wydarzenia będzie ponownie Telewizja Polsat.


***
Focus Hotels Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty należą do klasy ekonomicznej i charakteryzują się wysokiej jakości produktem. Właścicielem jest (notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie) grupa kapitałowa Makrum S.A., której prezesem jest Rafał Jerzy.
Aktualnie w skład sieci hotelowej wchodzą obiekty w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie oraz Bydgoszczy. Dodatkowo trwa budowa piątej placówki w Chorzowie, gdzie otwarcie planowane jest na czwarty kwartał  2013 roku.
Łącznie, hotele dysponują 369 miejscami noclegowymi. Dominującym klientem, jest gość indywidualny podróżujący w celach biznesowych lub turystycznie, przywiązujący uwagę do jakości oraz ceny. Każdy z obiektów posiada zaplecze konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt użytkowy.
www.hotelfocus.com.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *