Nowy profil PPH&R na Google+

Ogólnopolska grupa hoteli i obiektów hotelowych Polish Prestige Hotels & Resorts uruchomiła swój profil na Gogle+. Jest to kolejne miejsce w sieci, w którym wszyscy zainteresowani znajdą najważniejsze informacje o nowościach i zmianach zarówno w obrębie samej Fundacji PPH&R, jak i zrzeszonych w niej hoteli i obiektów.

Na profilu znajduje się m.in. opis i idea powstania programu marketingowego PP H&R: „Ideą powstania Programu była potrzeba stworzenia na rynku polskim poważnej alternatywy wobec coraz większego udziału zagranicznych sieci hotelowych, powodujących m.in. utratę polskiej tożsamości hoteli”. Na uruchomionym właśnie profilu znajdują się m.in. zaproszenia do kilku wybranych hoteli grupy PP H&R, a także informacje o zmianach w programie lojalnościowym Prestige Club, które wchodzą w życie z dniem 1 lipca 2013 r. Profil PP H&R na Google+ dołączył do listy adresów internetowych, dotyczących działalności Fundacji PP H&R i zrzeszonych niej obiektów: www.hotelepph.pl i www.facebook.com/ PolishPrestigeHotels. Polish Prestige Hotels & Resorts to fundacja, zrzeszająca ok. 30 – 40 hoteli i obiektów hotelowych z całej


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *