Najlepsza restauracja w SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

W trzeciej edycji konkursu Poland 100 Best Restaurants 2013 tytuł Najlepszej Restauracji w Polsce zdobyła Romantyczna w 5-gwiazdkowym hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Do miana najlepszej restauracji kandydowało ponad 540 obiektów. Aby zagwarantować jak najbardziej wiarygodną ocenę, każda z restauracji została poddana tajnemu audytowi (wizytujący je inspektorzy ujawniali się po opłaceniu rachunku). Na ocenę końcową miały też wpływ rekomendacje wystawiane przez konsumentów. Ocenie podlegały nie tylko walory smakowe dań, ale również jakość obsługi oraz wystrój i klimat restauracji. Szefem restauracji Romantycznej jest Bartosz Budnik, Kaszub i miłośnik kuchni staropolskiej.

– To wielkie wyróżnienie znaleźć się w gronie najlepszych – mówi. – Mam to szczęście, że praca jest jednocześnie moją pasją. Każdego dnia myślę, jak ze zwykłych produktów stworzyć coś niezwykłego, nadać potrawie wykwintny charakter, zachowując przy tym najlepsze walory smakowe. Od 2006 roku restauracja posiada rekomendację Slow Food Polska. Dzisiaj o ten tytuł zabiegają restauracje z całej Polski. Menu w Romantycznej powstaje w oparciu o sezonowe produkty lokalne, dlatego nie ma stałych pozycji w karcie. Za każdym razem na gości czekają kulinarne niespodzianki. Szczególnie atrakcyjnie jawi się menu degustacyjne składające się z pięciu potraw, które serwowane w odpowiedniej kolejności tworzą spójną kompozycję smakową. W gronie finalistów Poland 100 Best Restaurants znalazła się jeszcze jedna restauracja należąca do sieci SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój – Szósty Zmysł, prowadzona przez szefa kuchni Janusza Myjaka. Zdobyła ona tytuł Grand Award – trzy widelce w kategorii najlepszych restauracji w

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *