Uroczyste otwarcie Hotelu andel’s w BerlinieCzterogwiazdkowy designerski Hotel Superior andel’s w Berlinie został uroczyście otwarty. Po 19 miesiącach intensywnej pracy nad jego budową ten największy dotychczas projekt hotelarski austriackich deweloperów Warimpex i UBM zostanie przekazany do użytkowania. Za zarządzanie obiektem będzie odpowiedzialna spółka Vienna International Hotelmanagement AG.

Otwarciem Hotelu andel’s przedsięwzięcie joint venture austriackich deweloperów UBM i Warimpex kończy z sukcesem już drugi projekt hotelarski w Niemczech. „Pragniemy, aby andel’s Berlin był kontynuacją sukcesów hoteli designerskich tej marki w Pradze i Krakowie. W związku z dynamicznym rozwojem Berlina jako miasta konferencyjnego jestem przekonany, że będzie to duży sukces“, mówi o swoim największym dotychczas projekcie hotelarskim CEO Warimpexu Franz Jurkowitsch.

 

andel’s Berlin

Z pomocą słynnej londyńskiej pracowni architektów Jestico + Whiles, która zaprojektowała także wnętrza Hoteli andel’s w Pradze i w Krakowie oraz biura architektów Seeger Müller, kosztem 80 mln Euro przy Landsberger Allee stanął 4-gwiazdkowy designerski hotel superior. Łącznie 557 pokoi na 10 piętrach, powierzchnia konferencyjna wielkości 3.800 m2 z możliwością jej elastycznego kształtowania, sala balowa o powierzchni 570 m˛ oraz sky-bar na 14 piętrze 60-metrowej wieży z panoramicznym widokiem ponad dachami Berlina – to wszystko sprawia, że andel’s Berlin należy do najatrakcyjniejszych miejsc do organizacji konferencji i imprez w Berlinie. Do dyspozycji gości jest ponadto 550-metrowa powierzchnia przeznaczona na cele wellness oraz wysokiej klasy restauracje ŕ-la-carte, gdzie można doskonale zjeść.

Dopełnieniem niezwykłej atmosfery podczas pobytu w tym hotelu jest jego wyjątkowe wnętrze.CEO spółki Vienna International Hotelmanagement AG – Rudolf Tucek – podkreśla: “Hotel andel’s świetnie pasuje do Berlina – nowoczesny i ambitny, oddający ducha młodej stolicy. Oferta w zakresie organizacji konferencji, charakteryzująca się funkcjonalnością i designem, umożliwi re

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *