VELAVES SPA & RESORT

VELAVES SPA & RESORT

Właściciel: Dariusz Guzek
Miasto: Władysławowo
Adres: ul. Hryniewieckiego 7B
Kategoria przyznana: 0* (w przyszłości 5*)
Liczba pokoi: 170
Liczba miejsc noclegowych: 400
Liczba lokali gastronomicznych: 11
Liczba miejsc gastronomicznych: 370
Liczba sal konferencyjnych: 5
SPA: sauny , jacuzzi, bar solny, sala fitness, ricochet, gabinety, grota solna i śnieżna


Oddalony zaledwie 50 m od Bałtyku Hotel Velaves SPA &Resort kusi turystów przyjeżdżających do Władysławowa nowoczesnym designem i bogatą ofertą SPA ze specjalizacją w zabiegach azjatyckich. Mimo iż obiekt jest duży, bo oferuje 400 miejsc noclegowych w 170 pokojach, w tym 14 apartamentów, a do tego trzy baseny, centrum konferencyjne na 1200 osób i sześć restauracji, to jego proporcjonalnie zakomponowana bryła nie przytłacza otoczenia, dzięki dużej ilości szkła i drewna, wykorzystanego w wykończeniu czterokondygnacyjnego budynku.
Utrzymane w ciemnej, eleganckiej tonacji pokoje z designerskimi meblami i dużymi przeszklonymi ścianami zewnętrznymi sprawiają wrażenie bardziej przestrzennych i osadzonych w naturze. Klinika Zdrowia i Urody Velaves to elegancja przeplatająca się z nutką dalekowschodnią. Sensoryczne SPA, nastawione przede wszystkim na dotyk, aromaterapię i muzykoterapię, pozwala odzyskać wewnętrzną harmonię, relaks umysłu, ciała i ducha.


Centrum SPA oferuje pełną gamę zabiegów na twarz i ciało, masaże z całego świata, zabiegi dla kobiet w ciąży i po porodzie, specjalną linię pielęgnacyjną dla mężczyzn oraz zabiegi i masaże autorskie. Do dyspozycji gości oprócz basenów, sauny suchej i parowej oraz jacuzzi, jest też sala do ricochet'a oraz siłownia Technogym i salka fitness. W ramach pakietów pobytowych Azjatycki Dotyk SPA oferuje m.in. kwiatową kąpiel perełkową z kieliszkiem sake, masaż filipiński całego ciała i egzotyczny zabieg "rytuał pielęgnacji stóp i rąk".
Wśród licznych obiektów gastronomicznych Velaves restauracja V4 na czwartym piętrze oferuje dyskretną atmosferę i klimat prywatności przy daniach kuchni orientalnej, fusion, specjałach kuchni tajskiej i koreańskiej. Z kolei wnętrza The + ONE mieszczącego się na pierwszym piętrze charakteryzują się nowoczesnym stylem oraz niepowtarzalnym klimatem stworzonym przez światło i naturalną roślinność.
Od rana do późnych godzin nocnych do degustacji win i drinków zaprasza bar 360ź, który ma bezpośrednie wyjście na taras czwartego piętra, co umożliwia podziwianie Bałtyku, a z kolei Onyx Bar połączony bezpośrednio z lobby barem oferuje tradycyjne dania polskie, które przeplatają się z propozycjami kuchni śródziemnomorskiej. Hotel dba, aby cały czas coś się w nim działo. Organizuje imprezy z okazji Walentynek, Dnia Kobiet, Długiego Weekendu itd. Nie dziwi więc, że już wkrótce najpiękniejsze dziewczyny Pomorza spotkają się na tam na 7-dniowym zgrupowaniu, by przygotować się do zawodów, które odbędą się w Sopocie.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *