AQUARIUS SPA w Kołobrzegu

Zamierzeniem przy projektowaniu otwartego w połowie ubiegłego roku hotelu AQUARIUS SPA w Kołobrzegu było połączenie piękna architektury, wysmakowanego designu oraz szlachetnego wykończenia wnętrz.


Inwestycja w budowę AQUARIUS Hotel SPA & Wellness przebiegała dwuetapowo. W ramach pierwszego etapu oddano do użytku nowoczesny budynek ze 136 50-metrowymi mieszkaniami. W parterze jest on połączony z hotelem, dzięki czemu właściciele mieszkań mają ułatwiony dostęp do hotelowych atrakcji. Hotel dysponuje 202 pokojami dwuosobowymi, w tym pokojami dla osób z dużą wrażliwością alergiczną, a także apartamentami.
Każdy pokój wyposażony jest w telefon, telewizor LCD, mini-bar, szybkie łącze internetowe, sejf, płaszcz kąpielowy oraz czajnik. Hotel przygotowany jest na organizację konferencji, szkoleń oraz imprez integracyjnych. Wszystkie sale są klimatyzowane, posiadają szybkie łącze internetowe, profesjonalne nagłośnienie oraz sprzęt multimedialny. Łącznie sale są w stanie pomieścić ponad 300 osób. W sąsiedztwie sal znajdują się również rozległe przestrzenie wystawiennicze. Dla gości stworzono nowoczesne Aquacenter z trzytorowym basenem pływackim o długości 25 m, basenem rekreacyjnym, jacuzzi oraz brodzikiem dla dzieci, a także z rwącą rzeką, gejzerami wodnymi i natryskami. Przy części basenowej znajduje się kompleks saun Centrum SPA oferuje szeroką gamę zabiegów pod hasłem „podróż po różnych zakątkach świata”.

Można ją rozpocząć nad brzegiem Bałtyku podczas masażu kamieniami morskimi Aquarius. Terapie ajurwedyjskie odkryją tajemnicę Indii, pozwalając odzyskać równowagę energetyczną. Salon wypoczynku z kominkiem sprzyja medytacji. Klimat Wysp Kanaryjskich przybliżają delikatne ruchy masażu na wodnym łóżku z elementami koloroterapii. Jest też siłownia i sala fitness. Wnętrze restauracji Horyzont wypełniają modele szybkich jachtów i łodzi regatowych. W tej atmosferze serwowane są dania przygotowywane według receptur kuchni całego świata oraz przysmaków kuchni regionalnych. W karcie znajduje się też wiele dań przygotowanych specjalnie dla dzieci. Kawiarnia Wiatr i Woda oferuje oryginalne kompozycje ze szlachetnych herbat i kaw z całego świata, parzone na wiele sposobów. Przy kawiarni znajduje się przestronny i kolorowo urządzony pokój zabaw dla dzieci.

W części podziemnej mieści się Night Club ATLANTIS. Hotel posiada też podziemny parking monitorowany. Inwestorem Aquariusa jest firma PRO-SAN powstała w 2003 roku z połączenia sił dwóch kołobrzeskich przedsiębiorców. Marian Jagiełka jest deweloperem o uznanej pozycji na kołobrzeskim rynku budowlanym, współtwórcą obecnej zabudowy kołobrzeskiej starówki. Marian Wiszniewski jest właścicielem powstałego w 1988 roku P.W. Optimal – lidera dystrybucji łożysk motoryzacyjnych i przemysłowych w Polsce oraz wyłącznego dealera japońskiego koncernu KOYO. PRO-SAN specjalizuje się w budownictwie apartamentowym i mieszkaniowym „pod klucz”.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *