Dwa hotele Q w Krakowie

W przyszłym roku w Krakowie uruchomione zostaną dwa hotele polskiej marki Q zarządzanej przez grupę Dobry Hotel. Jeden ze 154 pokojami działał będzie w ramach sieci Best Western, a drugi z 89 pokojami niezależnie.

Wiosną ruszyć ma 4-gwiazdkowy Best Western Plus Q Hotel przy niedawno otwartym Centrum Kongresowym ICE. W hotelu znajdą się m.in. trzy sale konferencyjne na 240 osób, restauracja na 90 osób, lobby bar, fitness room i podziemny parking. Z kolei w połowie roku uruchomiony zostanie 3-gwiazdkowy Q Hotel przy ul. Radzikowskiego w biznesowej części Krakowa. W hotelu znajdzie się też sala konferencyjna, restauracja na 40 osób i lobby bar oraz parking. W obydwu hotelach dostępne będzie bezpłatne WiFi, a pokoje zostaną wyposażone m.in. w klimatyzację, oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Obecnie działa jeden hotel Q uruchomiony w tym roku we Wrocławiu w ramach sieci Best Western. Grupa Dobry hotel zarządza obecnie ośmioma hotelami, w Trójmieście, w Krakowie i we Wrocławiu. Cztery z nich działają pod marką Best

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *